Zvířata na prodej

Prodej zvířat na stránkách Inzerce zvířat. Zvířata na prodej - štěňata, kočky a koně na prodej

Inzerce zvířat - 3. strana
Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce zvířat

4. 5.
středa
Mainská mývalí- koťátka s PP

Máme volná koťátka k rezervaci. 2 kocourky v barvě černý stříbřitý mramor s bílou a bez a kočičku čerou mramorovanou s bílou. Koťátka jsou vymazlená, uvrněná, správně socializovaná, vyrůstají v bytě s dětmi, jinými kočkami a psem.Opakované spojení, rodiče testovaní, ..

Cena dohodou
Jablonec nad Nisou
3. 5.
út
Belgický ovčák Tervueren s PP - fenky

Chs nabízí k rezervaci štěňátka belgického ovčáka Tervuerena s PP - Vrh G (volné pouze fenky) Štěňátka narozena 02.04.2022, k odběru budou pak od konce května/začátku června 2022. Pro štěňátka hledáme především milující domov bez ohledu na ambice nových ..

Cena dohodou
Rakovník
3. 5.
út
Labradorský retrívr s PP

Chovatelská stanice rodinného typu "Orvet" s 25letou zkušeností a tradicí chovu labradorů nabízí k rezervaci krásná světlá štěňátka po vynikajících rodičích z opakovaných spojení prověřených rodičů. Nikdy neonemocní závažnými dědičnými nemocemi ..

Cena dohodou
Brno
2. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Osmák degu

Nabízím levné mláďata osmáků hnědé I bílé

Cena dohodou
Olomouc
2. 5.
pondělí
Dobrman - štěňata

Dobrman – štěňatka (kluci) s průkazem původu čekají na své budoucí páníčky. Jsou čipovaní, očkovaní. Vhodní pro sportovní kynologii i jako společníci a kamarádi. Případný zájemce se může přijet nezávazně podívat. Více info na telefonu 603 340 832.

Cena dohodou
Praha
1. 5.
neděle
Oddělky 2022

Oddělky - Přijímám objednávky na 5 rámkové oddělky 39x24 a 4 rámkové 39x30. Matka linie Singer F1. Vyšetření na mor. Odběr v Blansku, Brně, Chotěboři a Úvalech, koncem června a během července 2022. Cena je 2 200kč. Objednávky na e-mail: Vcelarstvi-uboticky@seznam.cz nebo na ..

Cena v textu
Chotěboř
1. 5.
neděle
Zakrslí králíci

Prodám dva zakrslé králíky, samečky. Vlastní odchov. Jsou zvyklé žít v bytě a běhají i po zahradě. Cena 100 Kč..

100,-
Olomouc
30. 4.
sobota
Foto není k dispozici Prodej králíků od června 2022

Prodám králíky na chov i na maso. Cena 350,- Kč. Váha živého králíka je tak okolo tři a půl kilogramu, takže zabitý má tak dvě kila osmdesát. Letos máme i Burgunďáky.

350,-
Olomouc
29. 4.
pátek
Německý ovčák štěňata

Nabízím štěňata německého ovčáka, 3 pejsci celočerní, jedna fenka se znaky, bez PP, očkovaní, čipovaní, odběr od 24.4.2022

8.000,-
České Budějovice
29. 4.
pátek
Foto není k dispozici Osmák degu

Prodám osmáky hnědé i bílé hnědé 100 Kč bílé 150kc

Cena v textu
Olomouc
29. 4.
pátek
Foto není k dispozici SUCHOZEMSKÉ ŽELVY PARDÁLÍ – vlastní odchov!

Nabízím krásně vybarvená mláďata suchozemských želv pardálích z mého chovu - nejedná se o import! Mohu zprostředkovat i prodej vybaveného terária, na míru pro želvy. Pardálky jsou NEZIMUJÍCÍ druh a NEREGISTRUJÍ SE - neplatí pro ně zákonná povinnost každý rok aktualizovat ..

Cena v textu
Praha
29. 4.
pátek
Zlatý retrívr - štěňátka s PP

Přijímáme rezervace na narozená štěňátka Zlatého retrívra s PP smetanové barvy s odběrem v polovině června 2022. Předpokladem u štěňátek je krásný exteriér, výborné zdraví a standardní velmi vyrovnaná povaha. Trvalý kontakt s námi je vítán. Nabízíme poradenství v ..

Cena dohodou
Bruntál
29. 4.
pátek
SUCHOZEMSKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!

Nabízím krásně vybarvená mláďata suchozemských želv uhlířských z mého chovu - nejedná se o import! Mohu zprostředkovat i prodej vybaveného terária, na míru pro želvy. Uhlířky jsou NEZIMUJÍCÍ druh a NEREGISTRUJÍ SE - neplatí pro ně zákonná povinnost každý rok ..

Cena v textu
Praha
29. 4.
pátek
Krmný oves pluchatý

Krmný oves pluchatý, vhodný pro krmení koní.

Cena dohodou
Jihlava
29. 4.
pátek
Kvalitní luční seno

Luční seno, lisované pr. 150 cm, uskladněné,nezmoklé, kvalitní, voňavé, neprašné, vhodné především pro krmení koní, možnost dopravy.

Cena dohodou
Jihlava

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 ...102

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Zvířata na prodej

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Zvířata na prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Zvířata na prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Prodej zvířat na stránkách Inzerce zvířat. Zvířata na prodej - štěňata, kočky a koně na prodej


© Inzerce.net - Inzerce zvířat, Zvířata na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS