Bazar zvířat

Inzerce a bazar zvířat. Prodejte v bazaru štěňátka, koťata nebo králíka nebo si pořiďte v našem bazaru zvířat nového křečka

Inzerce zvířat - 7. strana
Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce zvířat

4. 7.
čtvrtek
Rotvajler , rottweiler - štěňata s PP

Chovatelská stanice Elarot nabízí štěňátka s průkazem původu ze spojení: Otec-Jaccomo Casanova Lib-vach, DKK 0/0, DLK 0/0, ZZO, BH, ZM, ZVV1, Fpr1, šampion CZ-SK-CMKU, grandšampion CZ-SK, interchampion C.I.B., JLPP N/N. Matka-Axi Zoe Elarot, DKK 0/0, DLK 1/1, zkoušky BH, ZM, výstavně ..

Cena dohodou
Ústí nad Orlicí
4. 7.
čtvrtek
Šarplaninský pastevecký pes s PP

Šarplaninský pastevecký pes s PP - štěňátka s PP. Oba rodiče klidné a vyrovnané povahy, rtg DKK 0/0. Štěňátka vrůstají na farmě mezi dětmi a zvířaty, Šarplaninec neloví zvěř a není zbytečně agresivní, okolo domu zbytečně neničí. Je to klidný rozumný pes. Velmi ..

Cena dohodou
Chrudim
4. 7.
čtvrtek
Portugalský vodní pes

Portugalský vodní pes - štěnátka černá, bílé znaky, srst wavy. Narozená 30. 5. 2019. Matka Ameli Greis Ruby Star, otec Marino Do Lusidas. K odběru 30. 7. 2019, s pet Pasy, čipem a základním očkováním. 16. 000 Kč.

16.000,-
Mladá Boleslav
4. 7.
čtvrtek
Yorkshire štěňata k dispozici

Všechna naše štěňátka z Yorkshire budou mikročipovaná, registrovaná, doposud odčervená se zdravotním stavem veterináře a všichni jsou očkováni Štěňátka jsou vychovávána v rodině, jsou s ní denně zacházena, stimulována a hrána, takže pokud máte zájem, kontaktujte ..

10.000,-
Praha
3. 7.
středa
Knírač velký černý- štěňata s PP

Knírač - zadáme štěňata VK s PP, volní pejsci i fenky. Narození 24. 5. 2019. Štěňátka s výbornými předpoklady pro výcvik, sportovní kynologii, temperamentní, aktivní, s pěkným exteriérem, ale také výborný k rodině, na zahradu, super parťák do pohody i nepohody. Odběr ..

Cena dohodou
Žďár nad Sázavou
3. 7.
středa
Štěně zlatého retrívra s PP, pejsek

Zlatý retrívr - štěně z opakovaného úspěšného spojení. Pejsek je k dispozici díky zrušené rezervaci, odběr kolem 10. 8. Chov. servis samozřejmostí.

Cena dohodou
Brno
2. 7.
út
Foto není k dispozici Siamská a Orientální koťátka s PP

Chovná stanice záda koťátka k odběru budou červenec srpen plně očkovaná Purevax RCPCH odčervená čipovaná a na mazlíčka kastrovaná více na facebooku Bella Šejla, CZ

Cena dohodou
Olomouc
2. 7.
út
Foto není k dispozici Prodej

Brojler. králíci na chov i na maso 75kč kg,králíčí maso 150kč kg hodonínsko tel 728470030

Cena v textu
Brno
2. 7.
út
Německý špic vlčí / keeshond štěňata s PP

Keeshond/ německý špic vlčí - prodám štěňata Keeshodnů s PP s předpokladem vynikajícího exteriéru, kvalitní krve, vysoké rodokmenové hodnoty - keeshondi s bohatou srstí, mohutnými hlavami, širokými čumáčky, robustní, silné kostry, perfektně osrstění stříbrní veselí ..

Cena dohodou
Ostrava
1. 7.
pondělí
Foto není k dispozici Zlatý retriever s PP

Prodám nádherná štěňátka Zlatého retrievera s PP. Po vynikajících rodičích.Oba rodiče DKK 0/0. Štěňátka jsou odchovaná s láskou a v neustálém kontaktu s dětmi.Jsou velice miloučká a hodňoučká.. Štěňátka budou očkovaná,odčervená,tetovaná.Kupní smlouva a trvalý ..

Cena dohodou
Olomouc
1. 7.
pondělí
Evr. kočka dom. - nalezená koťátka

Evropská kočka dom. - přenechám jen do dobrých rukou nalezená kotátka. Naše kočička a my jsme se jich ujali, když jsme je našli odložené. Jsou z nich zdravá, krásná a přítulná kotátka. Neváhejte, nebudete litovat.

Daruji
Příbram
1. 7.
pondělí
Foto není k dispozici Ara Zelenokřídlý / Ara Ararauna

Prodám letošní odchov na ruční dokrmení: Ara Zelenokřídlý - 25000 kus, Ara Ararauna - 17000 kus. Kraj P. tel.: 605304362

Cena nerozhoduje
Plzeň
1. 7.
pondělí
Prodám

Ch.st. Nutorio,cz Gamiel Gemo s PP ! nar. 3.9. 2018. Krásný, luxusní ,umazlený kocourek, hledá báječný domov i na mazlika, předpoklad velkého vzrůstu, ocásek XXL, po super povahových rodičích, rodiče : test - HCM N/N Do nové rodinky vozíme. Pouze vážní zájemci ..

Cena dohodou
Brno
1. 7.
pondělí
Štěňátko

Chovatelská stanice Furia infernalis nabízí štěňata NO výstavní linie s PP po vynikajících rodičích. Otec: Brutus King Regent Matka: Orka AJ-PE Bohemia - vítězka třídy dospívajících, výborná, ZVV1, BH, HD, ED normal, DNA gpr., bonitace, (o: Hasso Sinensis Bohemia, m: Janny de ..

Cena dohodou
Liberec
1. 7.
pondělí
Beauceron - štěňata s PP

Nabízím k zadání pejska a fenky s PP, ze zahraničního spojeni. Otec ELITE A, RING 3. Matka krásna, mladá fena. Štěňata pro majitele, co ocení pevné zdraví, krásu a sílu charakteru a stabilní vyrovnanou povahu beaucerona a v neposlední řadě exteriér pro milovníky výstav. ..

Cena dohodou
Roudnice nad Labem

Stránka: 1... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...214

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Bazar zvířat

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Bazar zvířat.
Pro změnu inzertní rubriky z Bazar zvířat na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Inzerce a bazar zvířat. Prodejte v bazaru štěňátka, koťata nebo králíka nebo si pořiďte v našem bazaru zvířat nového křečka


© Inzerce.net - Inzerce zvířat, Bazar zvířat
Nápověda - Podmínky - RSS