Vysočina  x zrušit filtr

Inzerce zvířat, fauna, inzerce psů, koček, papoušků a hlodavců. Kupte si štěně nebo hezké koťátko.

Inzerce zvířat

Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce zvířat

2. 4.
čtvrtek
Sláma pšeničná a ječmenná

Sláma pšeničná a ječmenná,kulaté balíky pr. 150 cm, uskladněná, min. odběr 10 balíků.

Cena dohodou
Jihlava
2. 4.
čtvrtek
Krmný ječmen

Krmný ječmen, min. odběr 5 q

Cena dohodou
Jihlava
2. 4.
čtvrtek
Travní senáž

Travní senáž, pr. 130 cm.

Cena dohodou
Jihlava
16. 1.
čtvrtek
Německý ovčák štěňata s PP

Německý ovčák - prodám štěňata NO s PP po výborných rodičích, nar. 21. 10. 2019 (typ komisař REX). Vhodná do chovu, k výcviku, nebo jen jako společník do rodiny a k dětem. Jsou čipovaná, očkovaná a odčervená. Předpoklad krásného exteriéru i výborných povah. Zvyklá na ..

12.000,-
Jihlava
15. 1.
středa
Kotec pro psa - celá ČR

Nabízíme kotce pro psy. Různé rozměry: 2x2 - 4x3m. Celopozinkované. Proporce se mění každých 50cm. Základní provedení je kotec se přístupem, střechou s pozinkovaného trapézového plechu, bez podlahy. Nejprodávanější: 2x2m - 8.300,- Kč 3x2m - 9.000,- Kč Doprava + montáž ..

8.300,-
Jihlava
12. 1.
neděle
Prodám tmavě vlkošedá štěˇnata něměckého ovčáka

Hned k odběru tmavě vlkošedá štěňata něměckého ovčáka Otec : Fant z Jirkova dvora, výborný, IPO3,ZVV1 dysplazie loktů i kyčlí negativní Matka: Jetta von Wendelin , velmi dobrá, IPO 3,FPr 2, ZVV1, dysplazie loktů i kyčlí negativní, spondyloza negativní Štěňátka velmi ..

Cena dohodou
Jihlava
6. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Gordonsetr - psi s PP

Chovatelská stanice z Dvorku Čamourku zadá poslední pejsky gordonsetra. Štěňata jsou veselých, aktivních povah. Vhodná jsou pro aktivní a sportovně založené majitele. Oba rodiče mají mnoho zdravotních testů a DKK A. Více se dozvíte zde: ..

Cena dohodou
Jihlava
5. 1.
neděle
Štěňata německého ovčáka s PP

Německý ovčák - CHS Mia - Bariki prodá štěňata německého ovčáka s PP po vždy výborných rodičích (typ REX). Štěňátka jsou vhodná do chovu, k výcviku, nebo jen jako společník do rodiny. Jsou čipovaná, očkovaná a odčervená. Předpoklad krásného exteriéru i výborných ..

13.000,-
Jihlava
4.12.
středa
Gordonsetr

Chovatelská stanice z Dvorku Čamourku zadá štěňata ze spojení: fena: Elza z Dvorku Čamourku (Lochfain An Aus Approach To Glenmaurangi x Dual Ch. Bora z Dvorku Čamourku) - HD A, JCH, CH ČR, ZV, PZ, FT-vd., 60 cm otec: Igor De La Campagne Gravee (Basile Du Clos DE La Capitainerie x Dubai ..

Cena dohodou
Jihlava
31.10.
čtvrtek
Gordonsetr - psi

Chovatelská stanice z Dvorku Čamourku má ještě nezadané pejsky gordonsetra. matka: Elza z Dvorku Čamourku (Lochfain An Aus Approach To Glenmaurangi x Dual Ch. Bora z Dvorku Čamourku) - HD A, JCH, CH ČR, ZV, PZ, FT-vd., 60 cm otec: Igor De La Campagne Gravee (Basile Du Clos De La ..

Cena dohodou
Jihlava
20.10.
neděle
Kotce pro psy, doprava a montáž zdarma

Nabízíme kotce. Rozměry: 2x2 - 4x3m. Celopozinkované. Proporce se mění po 50cm. Základní variantou je kotec se vchodem, střechou s pozinkovaného trapézového plechu, bez podlahy. Nejprodávanější: 2x2m - 8300,- Kč 2x3m - 9.000,- Kč Doručení a montáž zdarma. Žádné zálohy, ..

8.300,-
Jihlava
9.10.
středa
Foto není k dispozici Strašilky australské a pakobylky indické

Daruji strašilky australské a pakobylky indické- mláďata. Adamovská

Daruji
Jihlava
25. 9.
středa
Gordonsetr s PP

Chovatelská stanice Dvorek Čamourek nabízí posledního volného pejska narozeného dne 16.9.2019. Matka Deina z Dvorku Čamourku, otec Charlie Chaplin Áres Šamarkan. Předpoklad dobrého zdraví, velice hezkého exteriéru a všestranného využití při lovu ale i jako výborný rodinný ..

Cena dohodou
Jihlava
27. 8.
út
Gordonsetr

Chovatelská stanice z Dvorku Čamourku bere záznamy na štěňata gordonsetra, která se narodí v polovině září. otec: Charlie Chaplin Áres Šamarkan - DKK 0/0, PRA(rcd4): clear, JCH ČR, CH ČR, CH SK, TAN, ZV, MJL, PZ, SZVP, BZ - vše I. cena, FT - 13b. matka: Deina z Dvorku Čamourku ..

Cena dohodou
Jihlava
1. 8.
čtvrtek
Foto není k dispozici Kalifornský králík

Prodám 4 samičky kalifornského králíka nar. 12.3.2019. Oba rodiče mají PP.

220,-
Jihlava

Stránka: 1 2 3

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Inzerce zvířat, zvířata na prodej

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce zvířat, zvířata na prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce zvířat, zvířata na prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Reklama


Sponzorované odkazy
Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

© Inzerce.net - Inzerce zvířat - Jihlava
Nápověda - Podmínky - RSS