Nabídky Poptávky Vše   Hledání výrazu:

Německý ovčák

19. 9.
pondělí
Německý ovčák štěňátka s PP černá se znaky

Prodám krásná štěňátka německého ovčáka s PP – černá se znaky. O: Cairon Bri-Jack, výborný, CAC,CACIB, BOB, 1.tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, Bh, SPR2, IGP1. M: Agi Bri-Jack, výborná, CAC, CACIB, Český šampion, 1 tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, BH, SPR2, IGP2. ..

Cena dohodou
Olomouc
15. 9.
čtvrtek
Německý ovčák štěňátka s PP černá se znaky

Prodám krásná štěňátka německého ovčáka s PP – černá se znaky. O: Artuš Scania Hof, výborný, VA na klubové výstavě NO, 1.tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, Bh, SPR1. M: Codeta Bri-Jack, výborná, 1 tř. Chovnosti, 5JX1/P, zkoušky: ZVV1, BH, SPR1, IGP1. Oba rodiče ..

Cena dohodou
Olomouc
9. 9.
pátek
Německý ovčák - štěňátka s PP

Ch. st. Krásnoočko nabízí krásná a hravá štěňátka po super rodičích. Oba rodiče mají vrcholovu zkoušku ZVV 3, odbonitováni v 1. tř. chovnosti. Oba jsou velmi kontaktní, vyrovnané povahy s výborným pracovním rodokmenem. U Štěňátek předpoklad velmi pěkného typu, ..

Cena dohodou
Chomutov
6. 9.
út
Německý ovčák

Prodám dlouhosrstou fenu NO s průkazem původu, výběrový chov. Oba rodiče 1.třída chovnosti. Očkovaná, 2x odčervena. Odběr štěněte ošetřen řádnou kupní smlouvou, startovací balíček s krmivem. Stáří štěněte 2,5 měsíce, odběr možný ihned. Foto feny aktuální.

Cena dohodou
Litoměřice
25. 8.
čtvrtek
Německý ovčák štěňata s PP

Chovatelská stanice Jarbo nabízí k zadání fenky Chairu a Cherrie z výběrového chovu po vynikajících pracovních rodičích. Fenky jsou temperamentní, kontaktní, žravé s kořistnickým pudem. Oba rodiče typičtí představitelé plemene, výběrový chov, 1. třída chovnosti. Otec: ..

Cena dohodou
Teplice
8. 8.
pondělí
Německý ovčák

Fena NO celočerná s PP po pracovních rod. temperamentní vhodná na práci, sport, zvyklá na auto, rodinu, zrušena rezervace, očkována, odčervena, kupní smlouva, rod. účast na výběr. soutěžích, RTG 0/0, spon.0, zdrav. vyšetření, tel. 739573111

Cena dohodou
Praha
6. 8.
sobota
Německý ovčák

Prodám štěňata NO s průkazem původu FCI, výběrový chov. Barva černá se znaky (typ Rex). Oba rodiče 1. třída chovnosti, očkovaná, odčervená, odběr štěněte ošetřen řádnou kupní smlouvou. Startovací balíček s krmivem ke každému štěňátku. Návštěva chovatelské ..

20.000,-
Litoměřice
9. 6.
čtvrtek
Německý ovčák - fenka s PP

Nabízíme krásnou celočernou fenku s PP - ch.st. Krásnoočko Úžasně kontaktní a veselá holčička s krásnou hlavou, tmavým okem a moc pěnou kostrou. Více informací o naší princezně rádi sdělíme po tel: 603851752 Chovatelský servis samozřejmostí.

Cena dohodou
Chomutov
25. 5.
středa
Německý ovčák

Štěńata NO s PP , pracovně vedena, zahraniční krytí, celočerná, očkována, odčervena, čip, kup. smlouva, vhodná na sport. kyn., zahradu, dom. přítel, vážný zájem, tel. 605274679, sms neodpovídám

Cena dohodou
Praha
29. 4.
pátek
Německý ovčák štěňata

Nabízím štěňata německého ovčáka, 3 pejsci celočerní, jedna fenka se znaky, bez PP, očkovaní, čipovaní, odběr od 24.4.2022

8.000,-
České Budějovice
30. 3.
středa
Foto není k dispozici Německý ovčák bez PP

Prodám černá a vlkošedá štěňata po rodičích s PP, jen pejsky , do dobrých podmínek. Rodiče velké silné kostry, výborní hlídači s vrozenou poslušností a inteligencí. Nezávislá návštěva vítána. Bližší info na tel. 724264755 (na SMS nereaguji).

Cena dohodou
Vysoké Mýto
29. 3.
út
Německý ovčák chovatelská stanice zadá štěňata

Chovatelská stanice Schreidon zadá štěňata Německých ovčáků z velmi perspektivního zahraničního spojení .Odběr koncem kětna 22. Otec : Lex vom Waldfurter Wald IPO3 KKL1a, HD normal EDnormal ,DNA gpr. Lex je velmi osvědčený světový plemeník , který předává na své potomky ..

Cena dohodou
Opava
22. 3.
út
Německý ovčák štěňata - Rokycany

Německý ovčák štěňata po výborných rodičích - Ugo Kalupus V, ED/HD neg. DNA SV, IPO 3 ,Korkl.1,DM / N. Irma Rhodopy V, ED/HD neg.,SA neg. DM / N ,ZM,ZZO,BH,ZVV1. Každé štěně je pojištěné do 4 měsíců na zdravotní péči do výše 30000 kč a zodpovědnost. Více info a foto na ..

20.000,-
Rokycany
15. 2.
út
Foto není k dispozici Německý ovčák

Nabízíme vlkošedého pejska s průkazem původu z pracovního spojení. Věk 9 týdnů. Očkovaný, odčervený, očipovaný. Pejsek je kontaktní, temperamentní, vhodný na výcvik nebo jen jako rodinný společník. Odběr možný ihned. Nezávazná návštěva vítána. Další info rádi ..

Cena dohodou
Zlín
13. 2.
neděle
Německý ovčák

Prodám štěňátko fenečku NO s PP. Fenečka je krásná, hodně tmavá, vlkošedá. Matka-Gerra Ďáblova kolonie 1.tř. doživotně, 5V1/P, BH, ZVV1, VD2,(Karma Connan Bohemia, Torr Opavia Hof, Jeff Egidius, Conan Dívčí plamen). Otec- Satoris Uran, dovoz z Dánska, 5VQ1/P, 1. tř. ..

Cena dohodou
Ostrava

Stránka: 1 2 3 4 5 ...6

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Inzerce zvířat, zvířata na prodej

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce zvířat, zvířata na prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce zvířat, zvířata na prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Reklama


Sponzorované odkazy
Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

© Inzerce.net - Inzerce zvířat
Nápověda - Podmínky - RSS