Potřeby pro chovatele
Chovatelské potřeby

Chovatelské potřeby - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce chovatelských potřeb

20. 9.
středa
Foto není k dispozici Pšenice

Koupím pšenici s možnosti dovozu do Brna.

Cena dohodou
Brno
12. 9.
úterý
Prodávám včelí úly pro začínající včelaře Prodávám včelí úly pro začínající včelaře

Prodávám včelí úly pro začínající včelaře seniory a ostatní Úly jsou zvlášť vhodné pro začínající včelaře a pro seniory, které trápí bolavá záda a nejen záda, vím o čem mluvím, je mi 69 let, a to už bolí všechno, ale včely jsou vynikající relax. Věřte, při ..

Cena dohodou
Uherské Hradiště
15. 8.
úterý
Peletová podestýlka pro zvířata Peletová podestýlka pro zvířata

Prodám větší množství prvotřídních, ekologicky čistých podestýlkových pelet. Perfektní absorpční schopnost, super cena. V nabídce na pelety-premium.cz. Uvedená cena platí při odběru  balení 10 litrů . V případě zájmu o pelety nebo dotazů mi prosím volejte na tel. ..

190,-
Brno
3. 8.
čtvrtek
Foto není k dispozici Letošní řepku

Letošní řepku 1q á 10,-Kč/kg prodám.

10,-
Břeclav
1. 8.
úterý
Luční seno Luční seno

Luční seno, lisované pr. 150 cm, uskladněné,nezmoklé, kvalitní, voňavé, neprašné, vhodné především pro krmení koní, možnost dopravy.

Cena dohodou
Jihlava
1. 8.
úterý
Pšeničná sláma Pšeničná sláma

Pšeničná sláma, balíky pr. 150 cm.

Cena dohodou
Jihlava
21. 7.
pátek
Nový kurník na slepice ze dřeva Nový kurník na slepice ze dřeva

Prodám velice hezký kurník, který je vyrobený z kvalitního materiálu. Dřevo jedle. Odolná bitumenová střecha proti dešti. Dodám v rozloženém stavu. K vidění na www.aztechnika.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefonním čísle 734 644 335.

5.990,-
Trutnov
17. 7.
pondělí
Králikárna 12 kotcová Králikárna 12 kotcová

Velikost kotců 50x50cm, třípatrová po 4 kotcích. Rozměry se střechou: délka 230cm, hloubka 70cm, výška 173cm. Králikárnu dovážíme kompletní, smontovanou až k Vám domů. ZDARMA v rámci celé ČR. https://www.chov24.cz/ Tel: 722 086 304

23.000,-
Znojmo
15. 7.
sobota
Kotce pro psy, doprava a montáž zdarma - celá ČR Kotce pro psy, doprava a montáž zdarma - celá ČR

Produkujeme kotce pro psy. Proporce: od 2x2 do 4x3m. Celopozinkované. Velikost se mění každých 50cm. Základní variantou je kotec se přístupem, střechou s pozinkovaného trapézového plechu, bez podlahy. Nejvyhledávanější: Akce: 3x2m - 9 990,- Kč Doprava + instalace zdarma. ..

9.990,-
Pardubice
15. 7.
sobota
Kurník na slepice z masivu Kurník na slepice z masivu

Prodám úplně nový kurník, který je vyrobený z kvalitního materiálu. Dřevo jedle. Odolná bitumenová střecha proti dešti. Dodám v rozloženém stavu. K vidění na www.aztechnika.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefonním čísle 734 644 335.

5.990,-
Trutnov
11. 7.
úterý
Velkoobchod Royal Canin Velkoobchod Royal Canin

HungryPuppy UK - a distributor of Orijen , Acana and Royal Canin dog food at very attractive prices with a minimum order of 10 to 15 bags. We distribute to retail stores and individual person who want to order in bulk. We ship with a minimum shelf life of (18 months), which means the dog food is del

30 €
Praha
11. 7.
úterý
Velkoobchod Orijen, Acana a Royal Velkoobchod Orijen, Acana a Royal

HungryPuppy UK - distributor krmiva pro psy Orijen , Acana a Royal Canin za velmi atraktivní ceny s minimální objednávkou 10 až 15 sáčků. Distribuujeme do maloobchodních prodejen a jednotlivcům, kteří chtějí objednávat ve velkém. Zasíláme s minimální trvanlivostí (18 měsíců), ..

36 €
Praha
5. 7.
středa
Peletová podestýlka pod zvířata Peletová podestýlka pod zvířata

Nabízím ekologickou podestýlku ve formě malých pelet. Pelety jsou přírodně čisté a poskytují maximální komfort. Perfektní absorpční schopnost, super cena. V nabídce na pelety-premium.cz. Uvedená cena platí při odběru 10 litrů. V případě zájmu o pelety nebo dotazů mi ..

145,-
Brno
28. 6.
středa
Krmelec Krmelec

Máte doma kamerunské kozy, ovečky nebo miniovečky ? Nabízím na prodej krmelec 140x152x155 cm výška. Lze vyrobit i krmelec na zakázku. Krmelec nejde zaslat pouze osobní odběr. Ihned k odběru.

4.000,-
Litovel
28. 6.
středa
Zateplený kurník pro slepice Zateplený kurník pro slepice

Prodám nový zateplený kurník pro slepice 15-20ks, rozměry 160x120cm. Kurníky pro slepice dovážíme kompletní, smontované až k Vám domů ZDARMA v rámci celé ČR. Prodej kurníků probíhá pro celou ČR. Otevírání snůžkové části je z vrchní části. Váha cca 150Kg, větrací ..

12,-
Benešov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...7

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Potřeby pro chovatele

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Potřeby pro chovatele.
Pro změnu inzertní rubriky z Potřeby pro chovatele na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Chovatelské potřeby
Nápověda - Podmínky - RSS