Hmyz, pavouci
Hmyz

Hmyz - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce - hmyz

22. 8.
úterý
Entomologická výstava v OTROKOVICÍCH, 14.10.2017 Entomologická výstava v OTROKOVICÍCH, 14.10.2017

Tradiční ENTOMOLOGICKÁ výstava v OTROKOVICÍCH. V prostorách Otrokovické Besedy se uskuteční další mezinárodní entomologická akce. V pořadí již 47. setkání milovníků hmyzu, pavouků a plazů se koná 14.10.2017 v Otrokovicích. Výměnného dne se pravidelně zúčastní ..

Cena v textu
Otrokovice
30. 5.
úterý
Foto není k dispozici Krmný hmyz - OCTOMILKY, akce 4+1 zdarma

OCTOMILKY - nelétavé, pouze lezoucí, větší druh, plně vyvinutá, avšak nefunkční křídla - VELKÉ MNOŽSTVÍ PLNĚ LÍHNOUCÍCH SE NÁSAD, rozjetých či nověji založených, OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ MUCH V LÁHVI!!! jsou vynikající pro krmení žabiček, chameleonů, ryb, ptáků, ..

40,-
Brno
14. 5.
neděle
Hermetia Illucens Hermetia Illucens

Prodám larva Hermetia ilucens 10 dkg 50 Kč 1 kg 300 Kč Posílám poštou

50,-
Praha
6. 1.
pátek
Foto není k dispozici Oddělky 2017

Přijímám objednávky na oddělky 2017, plně obsazeno 5-rámkové včelstvo 39×24, označená matka z vyššího chovu , veterinární osvědčení na převoz samozřejmostí, termín odběru 6-7/2017. milan.machacek@post.cz cena 1500,- dále nabízím omezený počet vyzimovaných oddělků ..

1.500,-
Brno
26.12.
pondělí
Entomologická výstava v OTROKOVICÍCH, 28.1.2017 Entomologická výstava v OTROKOVICÍCH, 28.1.2017

Entomologická burza OTROKOVICE. Na programu je výstava a prodej brouků, motýlů, strašilek, pavouků a plazů z celého světa. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Akce bude doplněna o entomofágii. Jedinečná příležitost ochutnat hmyzí speciality v podání Doc. Ing. Marie Borkovcové, ..

50,-
Zlín
28.11.
pondělí
Šváb argentinský Praha prodej Šváb argentinský Praha prodej

Prodám přebytek švába argentinského z vlastního chovu. 1-2 cm =2,-Kč/ks; 2-3 cm=2,5 Kč/ks; samec = 3 Kč/ks. Minimální odběr 50 ks. Směs 0,5 l =350 Kč; směs 1 l = 600 Kč. Převzetí na metru B Florenc- Zličín.

Cena v textu
Praha
2.11.
středa
Vyzimovaná včelstva na rok 2017 + set úlu Vyzimovaná včelstva na rok 2017 + set úlu

Http://www.vcelarstvikoblizek.cz/15/323/vyzimovana-vcelstva-na-rok-2017-set-ulu.html Vyzimovaná včelstva s kvalitní matkou linie JUNKA. PLUS SET ÚLU - obsahuje: varroa dno, 2 celodřevěné plné nástavky, víko Naše matky jsou původem odchovány z linie Troisec, kterou k nám ..

4.200,-
Jihlava
25. 8.
čtvrtek
Entomologický výměnný den a výstava Entomologický výměnný den a výstava

Tradiční ENTOMOLOGICKÁ výstava v OTROKOVICÍCH představí i unikátní makrofotografie hmyzu. V prostorách Otrokovické Besedy se uskuteční další mezinárodní entomologická akce. V pořadí již 44. setkání milovníků brouků, motýlů, strašilek, pavouků a plazů se koná 8. ..

Cena dohodou
Otrokovice
12. 8.
pátek
Foto není k dispozici Krmný hmyz - octomilky, akce 4+1 zdarma !!!

OCTOMILKY - nelétavé, pouze lezoucí, větší druh, plně vyvinutá, avšak nefunkční křídla - VELKÉ MNOŽSTVÍ PLNĚ LÍHNOUCÍCH SE NÁSAD, rozjetých či nověji založených, OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ MUCH V LÁHVI!!! jsou vynikající pro krmení chameleonů, ryb, žabiček, ptáků, ..

40,-
Brno
17. 5.
úterý
Foto není k dispozici Krmný hmyz - octomilky, akce 4+1 zdarma !!!

OCTOMILKY - nelétavé, pouze lezoucí, plně vyvinutá, avšak nefunkční křídla - VELKÉ MNOŽSTVÍ PLNĚ LÍHNOUCÍCH SE, OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ MUCH V LÁHVI!!! jsou vynikající pro krmení ptáků, chameleonů, žab, ryb, kudlanek, plazů, obojživelníků, pavouků, mravenců...násady jsou ..

40,-
Brno
19. 4.
úterý
Švábi z Brna Švábi z Brna

Výhodné ceny 0,95 Kč za 1 cm a méně, zajímavé bonusy až 50%, v každé krabičce švábi zdarma navíc

Cena v textu
Brno
13. 4.
pondělí
Foto není k dispozici Krmný hmyz - octomilky, akce 4+1 zdarma

KRMNÝ HMYZ - OCTOMILKY - nelétavé, pouze lezoucí - plně vyvinutá, avšak nefunkční křídla, nově založené, již rozjeté či plně líhnoucí se - jsou vynikající potrava pro krmení žab, ptáků, ryb, chameleonů, obojživelníků, plazů, ještěrů, pavouků, kudlanek, želv, ..

40,-
Brno
30. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Krmný hmyz - octomilky, akce 4+1 zdarma

Octomilky - krmný hmyz, akce 4+1 zdarma Text: KRMNÝ HMYZ - OCTOMILKY, nelétavé, pouze lezoucí - plně vyvinutá, avšak nefunkční křídla, nově založené, již rozjeté či plně líhnoucí se - jsou vynikající potrava pro krmení ptáků, chameleonů, ryb, žab, obojživelníků, ..

40,-
Brno
12. 9.
pátek
Foto není k dispozici Krmný hmyz - OCTOMILKY

Octomilky - nelétavé, pouze lezoucí - nově založené, již rozjeté či plně líhnoucí se, jsou vhodné pro krmení žabiček, mladých chameleonů, malých ještěrů, kudlanek, rybiček atd...násady jsou ve velkých plastových lahvích, živná hmota je více než 5 cm, tudíž jsou ..

40,-
Brno
22. 5.
čtvrtek
Krmný hmyz - OCTOMILKY akce 4+1 ZDARMA Krmný hmyz - OCTOMILKY akce 4+1 ZDARMA

Prodám násady octomilek AKCE 4 násady +1 Zdrama!!! Octomilky jsou nelétavé, lezoucí - ve velkém množství, násady si můžete vybrat - nově založené, již rozjeté či plně líhnoucí se, mám neustále k dispozici, posílám do druhého dne. 3 druhy - Octomilky Drosophila Hydei, ..

40,-
Vlašim

Stránka: 1 2

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Hmyz, pavouci

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Hmyz, pavouci.
Pro změnu inzertní rubriky z Hmyz, pavouci na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce - hmyz
Nápověda - Podmínky - RSS