Inzerce koček
Kočky

Inzerce koček, kočky a koťata na prodej - inzeráty s tématikou koček. Darování kočiček a kocourků


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce koček

Včera
Kotě Sibiřské kočky s PP Kotě Sibiřské kočky s PP

Chovatelská stanice nabízí kocourka, na mazlíka, který není určen do chovu. Do nového domova může odejít 1.7.2019 Bude plně očkovaný, odčervený. Bude mít pro začátek své oblíbené granulky a hračku na kterou je zvyklý, kupní smlouvu a průkaz původu.Nezávazná návštěva ..

10.000,-
Chomutov
Včera
Ragdoll kocourek GINO s PP na luxusního mazlíčka Ragdoll kocourek GINO s PP na luxusního mazlíčka

Krásný kocourek Gino - 28.3.2019 - odběr koncem června. Otec Sandy Claws (14.1.2.2017) RAG n 03, matka Cindy Camael (30.4.2015) RAG a 03. Chov koťátek jen jednou za rok. Kupní smlouva. Více info na http://ragdoll-kotatka.sweb.cz, tel. 728338303 mail: k.cacka@volny.cz

11.000,-
Praha
14. 6.
pátek
Britský modrý kocourek s PP Britský modrý kocourek s PP

Nabízíme modrého britského kocourka s PP. Jmenuje se Royal, k odběru bude začátkem července kompletně naočkován a odčerven, plně socializovaný, naučen na kočičí toaletu i drapadlo. Royal je krásný, hodný kocourek s hezkou stavbou těla a kvalitní hustou srstí, má mírnou ..

8.000,-
Hodonín
14. 6.
pátek
Daruji kotátka Daruji kotátka

Daruji kotátka kočky domácí.Kočičky i kocourky.Baští granulky a maso.Jsou odčervené.Již k odběru.V případě zájmu nezapomente dát předvolačku+420 jinak se nedovoláte,mám špatný signál

Daruji
Liberec
13. 6.
čtvrtek
Prodám malé britské šelmičky - kočička i kocourek Prodám malé britské šelmičky - kočička i kocourek

Prodám britská koťátka, narozená 1.4.2019, chovaná v bytě, zdravá, s veterinární péčí, očkovaná. Naučená na kočičí WC, velice čistotná. Krmená superprémiovými granulkami Taste of the wild, ale nepohrdnou ani kapsičkou, libovým vařeným masíčkem nebo jiným pamlskem ..

2.500,-
Plzeň
13. 6.
čtvrtek
Foto není k dispozici Kočička Sphynx

Kočička Sphynx čistokrevná s rodokmenem bez PP k odběru.nar.9.3.2019. odčervená a očkovaná. Více informací na tel:773275537.

7.000,-
Pelhřimov
12. 6.
středa
Ragdoll - koťátka Ragdoll - koťátka

Ragdoll - čistokrevná kotátka, kocourci, očkovaná a odčervená, naučená na kočičí wc, mazlivá. Krmena kvalitními granulemi. Odběr možný ihned. 5. 000 Kč.

5.000,-
Olomouc
10. 6.
pondělí
Krásné, čistokrevné bengálské kočky Krásné, čistokrevné bengálské kočky

Máme nádherné, hravé a naprosto plyšová Bengalkitten kapitulace! Ale dříve, než je jejich nový domov nebezpečný, jsou: * několikrát odčervenal * mikročip * 2x očkován proti kočičí chřipce / mor, leukémii, chlamydii a vzteklině Dostanete také: * Eu / očkovací ..

6.000,-
Ostrava
9. 6.
neděle
Foto není k dispozici Daruji zachráněné kotě

Hledá se domov pro asi 7 měsíční kočičku, zachráněnou z místnosti bez oken. Je tříbarevná, žluté oči, béžová ouška, bílé tlapky. Nyní prochází péčí u veterináře. Štíhlá, mrštná, loví masařky. Bohužel se neskamarádila se starší kočkou, kterou šikanuje a ..

Daruji
Český Brod
7. 6.
pátek
Bengálská kočka s PP Bengálská kočka s PP

CHS Drap nabízí k prodeji vymazlená kotátka,která jsou zvyklá na veškeré dění v domácnosti.Rády si hrají s dětmi.Do nových domovů můžou odejít koncem června.Očkovaná,odčervená,čipovaná s kupní smlouvou.Testovaný chov. tel: 606 790 912 cena 10 - 13000,- dle kresby a ..

Cena v textu
Karviná
6. 6.
čtvrtek
Veronika Mallatová Veronika Mallatová

Bengálská kočka. Nabízíme z našeho L vrhu po nádherné stříbrné bengálce z Francie a Grandšampionovi k zadání 2 volné kočičky. K odběru po 6. 7. , ale mohou zůstat po rezervaci v naší chovatelské stanici do konce léta:)) Rodiče testováni, vystavováni, kočičky budou ..

Cena dohodou
Příbram
5. 6.
středa
Britská koťátka stříbrné činčila Britská koťátka stříbrné činčila

Britská kočka - ch. st. British Star, CZ (Karlovy Vary) nabízí na prodej luxusní britská koťátka v málopočetné barvě Silver Shaded (BSH ns 11) s průkazem původu. Volní jsou 4 kocourci, narozeni 3. 3. 2019. Kocourci plně naočkovaní, odčervení, naučeni na kočičí WC, vymazlení ..

10.000,-
Karlovy Vary
5. 6.
středa
Britská koťátka stříbrné činčila Britská koťátka stříbrné činčila

Britská kočka - ch. st. British Star, CZ (Karlovy Vary) nabízí na prodej luxusní britská koťátka v málopočetné barvě Silver Shaded (BSH ns 11) s průkazem původu. Volní jsou 4 kocourci, narozeni 3. 3. 2019. Kocourci plně naočkovaní, odčervení, naučený na kočičí WC, vymazlení ..

10.000,-
Praha
5. 6.
středa
Bengálská koťátka s PP Bengálská koťátka s PP

Bengálská kočka - nabízím k odběru koťátka kočky bengálské s PP, kočičky i kocourky. Koťátka odejdou do nového domova kompletně naočkovaná, čipovaná s mezinárodním pasem a několikrát odčervená. Koťátka jsou plně socializovaná, zvyklá na chod domácnosti. Nezávazná ..

Cena dohodou
Opava
4. 6.
úterý
Kurilský Bobtail s PP Kurilský Bobtail s PP

Kurilský bobtail - elitní kotátka s PP. Rodiče jsou vítězi mezinárodních výstav. Mají tituly.

Cena dohodou
Praha

Stránka: 1 2 3 4 5 ...39

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Inzerce koček

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce koček.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce koček na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce koček
Nápověda - Podmínky - RSS