Inzerce koček
Kočky - 20. strana

Inzerce koček, kočky a koťata na prodej - inzeráty s tématikou koček. Darování kočiček a kocourků


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce koček

28. 5.
neděle
Britská kotátka s pp Britská kotátka s pp

Britská kočka. Nabízíme k zadání britská koťátka. Tatínek je nádherný, velký kocour, maminka, hodná, milá povaha. Budou kompletně naočkovaná, odčervená, naučena na škrabadlo a kočičí WC. Rodokmen Fife a kupní smlouva samozřejmostí. V případě zájmu nezávazná ..

Cena dohodou
Klatovy
28. 5.
neděle
Habešská koťátka Habešská koťátka

Habešká koťátka po rodičích s PP. Koťátka půjdou do nových domovů vymazlená, odčervená, očkovaná naučená na kočičí WC. Kočky jsou divoce zbarvené připomínají vzhledem malou pumu.

7.500,-
Semily
28. 5.
neděle
Do dobrých rukou Do dobrých rukou

Kříženec. Nabízím nalezenou kočičku, cca 8 měsíců starou. Je laskavá a přítulná, zvyklá na lidí a domácí ruch. Umí chodit bez problémů na záchod.

Cena dohodou
České Budějovice
26. 5.
pátek
Koťátka britská modrá s PP prodej Koťátka britská modrá s PP prodej

Jmenujeme se Hermiona a Helena Blue Beetle CZ. Jsme britské modré krátkosrsté kočičky s průkazem původu. Narodily jsme se 12.3.2017. Jsme očkované, odčervené, plně socializované, chodíme na záchůdek. Nejraději si hrajeme a spinkáme. Hledáme nejlepší lidi na světě, kteří by ..

Cena dohodou
Nový Jičín
22. 5.
pondělí
Britská kotátka s PP Britská kotátka s PP

Britská kočka - chov. stanice Babí hora, CZ, zadá k prodeji krásná britská koťátka z vrhu I v barvě lila a černá s tečkovanou kresbou. Oba rodiče koťátek jsou mezinárodními interšampiony. Máme tři kluky a jednu holčičku. Koťátka budou k odběru v polovině července, ..

Cena dohodou
Uherské Hradiště
19. 5.
pátek
Mainská mývalí koťátka s PP Mainská mývalí koťátka s PP

Mainská mývalí. Chov. st. Colorado Gato, nabízí vymazlená koťátka mainské mývalí kočky s PP z vrhu K. Čtyři kocourci a dvě kočičky v barvách: červený mramorovaný, červený mramorovaný s bílou a černě želvovinové mramorované. Koťátka budou k odběru koncem června 2017 ..

Cena dohodou
Cheb
17. 5.
středa
Britská whiskas  koťátka s PP Britská whiskas koťátka s PP

Britská kočka - nabízím k zadání si exkluzívní umazlená kočičí miminka. Do chovu nebo jako VIP rodinné společníky. Jen k chovu v bytě. Kočky chováme déle než 30 let rádi poradíme s čímkoliv i po prodeji. Koťátka odchází standartně odčervená, naočkovaná naučená ..

Cena dohodou
Praha
15. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Koťátka Burmilla k odběru květen

Chovná stanice Rare Diamond nabízí koťátka s PP. Koťátka jsou z vynikajícího spojení po ověřených rodičích. Koťata budou nadstandartně očkována, odčervena, naučena na kočičí toaletu. S chovem rád poradím. Budyně nad ohří. Nezávazná návštěva vítána. http://www. ..

Cena dohodou
Litoměřice
15. 5.
pondělí
Černé a bílé britské krátké vlasy koťata Černé a bílé britské krátké vlasy koťata

Černé a bílé britské krátké vlasy koťata hledají milující a starostlivá rodina a lásku hrát s dětmi a ostatní zvířata

Cena dohodou
Brno
9. 5.
úterý
Bengálské kočičky Bengálské kočičky

Bengálská kočka - chovatelská stanice Bengi Valern nabízí bengálské kočičky s PP v barvě sněžný mramor, nar. 1. 11. 2016, jsou očkovaná, opatřená čipem a europasem, odchovaná v bytě. 12. 000 Kč.

12.000,-
Prachatice
6. 5.
sobota
Kastrovaný venkovní kocourek hledá nový domov. Kastrovaný venkovní kocourek hledá nový domov.

Krásný, velký, černobílý, dlouhosrstý kocourek je původně nalezenec. Je asi dvouletý, zdravý, hravý,milý,odčervený,čistotný, naučený chodit na stelivo. Chytá myši. S ostatními kočkami se nesnese, ale pejska toleruje. Moc by si přál bydlet v domečku se zahradou. Hodí se ke ..

Daruji
Šumperk
5. 5.
pátek
Roztomilá Rýma hledá lásku! Roztomilá Rýma hledá lásku!

Rýmička je ani ne roční princeznička s nesmírně přátelskou povahou. Aktivně vyhledává lidskou i zvířecí společnost, proto chce i bydlet u někoho, kdo ji toto zajistí. Miluje lidi i kočky, na pejsky zvyklá není, ale problém by s nimi určitě neměla. Od pohledu možná ..

700,-
Hradec Králové
5. 5.
pátek
Ragdoll koťata s jsou PP Ragdoll koťata s jsou PP

Dětské koťata hledají milující domov pro pět měsíců od kočku a kočka linií testovány. Kontakt, přátelská povaha, socializované v bytě, také zvyklí na to si zaslouží. Stejně jako domácí mazlíčky, k odběru po dohodě

5.000,-
Praha
3. 5.
středa
Britská koťátka Britská koťátka

Britská kočka - koťátka, krásná britská koťátka bez PP, tři kočičky a dva kocourci. Matka britská whiskas, otec britská modrá. Kvalitně krmená, odčervená, očkovaná + průkaz, naučená na kočičí toaletu. K odběru od 10. 6. 2017. Návštěva před odběrem vítána. 3. 500 ..

3.500,-
Český Krumlov
3. 5.
středa
Domácí zvednuté ragdoll koťata. Domácí zvednuté ragdoll koťata.

Roztomilé Ragdoll koťata. (2 muži 2 ženy) kdo Musíte milovat navždy domovy! Oni byli Dewormed a kvůli blší kontrole a byl dán Kotě suché krmiva pro kočky. Žádné záběry. Jsou to všichni pomoc Krabice. Jsou velmi čisté a zdravé. Jeden chlapec je černý a bílý a druhý ..

5.000,-
Ostrava

Stránka: 1... 16 17 18 19 20 21 22 23

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Inzerce koček

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce koček.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce koček na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce koček
Nápověda - Podmínky - RSS