Inzerce koček
Kočky - 21. strana

Inzerce koček, kočky a koťata na prodej - inzeráty s tématikou koček. Darování kočiček a kocourků


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce koček

6. 5.
sobota
Kastrovaný venkovní kocourek hledá nový domov. Kastrovaný venkovní kocourek hledá nový domov.

Krásný, velký, černobílý, dlouhosrstý kocourek je původně nalezenec. Je asi dvouletý, zdravý, hravý,milý,odčervený,čistotný, naučený chodit na stelivo. Chytá myši. S ostatními kočkami se nesnese, ale pejska toleruje. Moc by si přál bydlet v domečku se zahradou. Hodí se ke ..

Daruji
Šumperk
5. 5.
pátek
Roztomilá Rýma hledá lásku! Roztomilá Rýma hledá lásku!

Rýmička je ani ne roční princeznička s nesmírně přátelskou povahou. Aktivně vyhledává lidskou i zvířecí společnost, proto chce i bydlet u někoho, kdo ji toto zajistí. Miluje lidi i kočky, na pejsky zvyklá není, ale problém by s nimi určitě neměla. Od pohledu možná ..

700,-
Hradec Králové
5. 5.
pátek
Ragdoll koťata s jsou PP Ragdoll koťata s jsou PP

Dětské koťata hledají milující domov pro pět měsíců od kočku a kočka linií testovány. Kontakt, přátelská povaha, socializované v bytě, také zvyklí na to si zaslouží. Stejně jako domácí mazlíčky, k odběru po dohodě

5.000,-
Praha
3. 5.
středa
Britská koťátka Britská koťátka

Britská kočka - koťátka, krásná britská koťátka bez PP, tři kočičky a dva kocourci. Matka britská whiskas, otec britská modrá. Kvalitně krmená, odčervená, očkovaná + průkaz, naučená na kočičí toaletu. K odběru od 10. 6. 2017. Návštěva před odběrem vítána. 3. 500 ..

3.500,-
Český Krumlov
3. 5.
středa
Domácí zvednuté ragdoll koťata. Domácí zvednuté ragdoll koťata.

Roztomilé Ragdoll koťata. (2 muži 2 ženy) kdo Musíte milovat navždy domovy! Oni byli Dewormed a kvůli blší kontrole a byl dán Kotě suché krmiva pro kočky. Žádné záběry. Jsou to všichni pomoc Krabice. Jsou velmi čisté a zdravé. Jeden chlapec je černý a bílý a druhý ..

5.000,-
Ostrava
3. 5.
středa
Ragdoll koťátka s PP Ragdoll koťátka s PP

Chovatelská stanice koček plemene Ragdoll nabízí k rezervací koťátka s rodokmenem. Nabízíme dvě kočičky v barvě seal bicolor, kočičku a kocourka v barvě blu mitted, a kocourka v barvě blu colorpoint. Koťátka jsou z malého rodinného chovu testovaného na infekční nemoci FIV a ..

Cena dohodou
Kolín
2. 5.
úterý
Prodej Sphynx kotatek s PP Prodej Sphynx kotatek s PP

Don Sphynx - prodej koťátek s PP, odčervená, očkovaná, očipovaná, zdravá, nauč. na záchůdek, cena brash - kotě - 8. 000 Kč, cena úplného naháče - 12. 000 Kč.

8.000,-
Praha
28. 4.
pátek
Kotatka Ragdoll s PP Kotatka Ragdoll s PP

Ragdoll. Kotata. Skvelá stanice pro radost vstoupí do krásných kotátek Ragdoll s PP. Kotata jsou kvalitní rodice v barve: tulen s rukojetí, colorpoint. Kotata budou nacervenalá, ockovaná vyškolenou kockou. WC a spolecenský. Smlouva o koupi - nositelka zacátku a chovu. Služba je ..

Cena dohodou
Opava
28. 4.
pátek
Ragdoll kotata Ragdoll kotata

Nádherné ragdollové kotata pripraveny nyní 2 samcí plameny a 1 biobarevný fenka 1 cervený pes. Spousta energie miluje hrát a mazlícky plné rodokmenu. Žádné casové ztráty.

5.000,-
Ostrava
25. 4.
úterý
Umísťovací výstava koček a psů Umísťovací výstava koček a psů

Umísťovací výstava koček a psů se koná v sobotu a neděli 27. a 28. května na Karlštejně, v areálu Muzea Betlémů, č. p. 11. Výstava začíná v 11 hodin a končí v 18 hodin, a to po oba dva dny. Na výstavě budou hledat nový domov kočky a psi z českých útulků. Vstup je zdarma. ..

Cena dohodou
Beroun
24. 4.
pondělí
Foto není k dispozici Mainský mývalí kocourek

Mainká mývalí - nabízím čtyřměsíčního mainského mývalího kocourka s PP, barva červený mramor, očkovaný, odčervený, velmi hravý a mazlivý.

Cena dohodou
Semily
21. 4.
pátek
Voliéra pro kočky CatHouse Voliéra pro kočky CatHouse

Mainská mývalí. Vysoce kvalitní voliéry pro kočky, které skvěle vyniknou ve Vaší zahradě a navíc zajistíme jejich propojení s domem pomocí kočičího tunelu! Každá kočka je od přírody šelma. Domácí kočky, které jsou chovány uvnitř, nejsou však zvyklé na život venku se ..

Cena dohodou
Praha
15. 4.
sobota
Máme kvalitní a rozkošný savany, Ocelot kotě Máme kvalitní a rozkošný savany, Ocelot kotě

Máme kvalitní a rozkošný savany, Ocelot kotě, Bengals, serval kotě, margay a jiné druhy koťata na prodej. jsou doma vzneseny, a chováni pro kvalitu, zdraví, typ a osobnost. Dobře upraveny zvířat zaručená za rozumné ceny. Tyto domácí zvířata jsou chována v našich domů, pod ..

10.000,-
Ostrava
15. 4.
sobota
Foto není k dispozici Rozkošný a krásné exotika koťata

Máme kvalitní a rozkošný savany, Ocelot kotě, Bengals, serval kotě, margay a jiné druhy koťata na prodej. jsou doma vzneseny, a chováni pro kvalitu, zdraví, typ a osobnost. Dobře upraveny zvířat zaručená za rozumné ceny. Tyto domácí zvířata jsou chována v našich domů, pod ..

10.000 €
Praha
8. 4.
sobota
Prodám britská whiskas koťátka s PP Prodám britská whiskas koťátka s PP

Britská Whiskas koťátka - chov. stanice Z Lipového náměstí nabízí k zadání britská čistokrevná stříbřitě mramorová koťátka - Whiskas z Vrhu D s PP, nar. 01. 04. 2017. Do nového domova půjdou na 12 týdnech-konec června. Budou naučena na kočičí WC, plně socializována, 2x ..

8.000,-
Liberec

Stránka: 1... 17 18 19 20 21 22 23

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Inzerce koček

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce koček.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce koček na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce koček
Nápověda - Podmínky - RSS