Prodej koček
Kočky - 3. strana

Prodej koček a kocourků, koťata a inzerce koček


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce koček

24. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Nový domov pro Annie a Šmudlu

Hledáme nový domov pro naší kočičku Annie a kocourka Šmudlu, kteří se nesnesou s našimi dvěma staršími kocoury. Oba jsou kastrovaní a narození 4.9.2017 (tedy skoro 2 roky). Jsou mazlivé, přátelské a milují děti. Nejsou na sebe fixovaní, takže by nevadilo, kdyby našli každý ..

Daruji
Praha
24. 6.
pondělí
Britská kočka - činčila s PP Britská kočka - činčila s PP

Britská kočka - chov. stanice British Star nabízí na prodej luxusní britská koťátka v málopočetné barvě Silver Shaded (BSH ns 11) s průkazem původu. Volní jsou 4 kluka, narozeny 03. 03. 2019. Koťátka plně naočkovaná, odčervená, naučena na kočičí WC, vymazlený a ..

10.000,-
Praha
23. 6.
neděle
Mainská mývalí kotátka s PP Mainská mývalí kotátka s PP

Mainská mývalí kočka - k prodeji poslední koťátka. Jeden kocourek v barvě modrá se stříbrem a jedna kočička v barvě černá bicolor. Vhodné na mazlíka i do chovu. Cena dohodou. K odběru od 8. července. Řádně očkovaná, odčervená a připravená na život v rodině. Víc ..

Cena dohodou
Prostějov
21. 6.
pátek
Don Sphynx kočičky s PP k prodeji Don Sphynx kočičky s PP k prodeji

Don Sphynx kočičky a kocourek s PP k prodeji. Jsou mladé (2 roky staří), kastrované, zdravé, moc přítulné a mazlivé, naočkované, testované a krásně naučené na záchod a škrabadlo. Mají rádi děti a zvířátka. Cena je symbolická (5. 000 Kč), hlavně aby každá kočička ..

5.000,-
Praha
21. 6.
pátek
Foto není k dispozici Nový domov

Daruji do dobrých rukou stříbrného perského kocourka Eliáška a černou perskou kočičku Baybinku. Jejich panička je na tom špatně se zdravím a není schopna péče o ně. Prosím spěchá.

Daruji
Kladno
20. 6.
čtvrtek
Bengálská kočka Bengálská kočka

Bengálská kočka. Nabízíme z našeho L vrhu po nádherné stříbrné bengálce z Francie a Grandšampionovi k zadání 2 volné kočičky. K odběru po 10. 7. , ale mohou zůstat po rezervaci v naší chovatelské stanici do konce léta:)) Rodiče testováni, vystavováni, kočičky budou ..

10.000,-
Příbram
18. 6.
úterý
Foto není k dispozici Bengálská kočka s PP

CHS Drap nabízí vymazlené koťátko Barney 3.5 měsíce. Zvyklé na děti,nebojácné - rádo chodí ven do výběhu. Očkované,odčervené, čipované a kastované. Testovaný chov Felv,FIV,PKD,HCM. V případě zájmu volejte 606790912

Cena dohodou
Karviná
18. 6.
úterý
Britský mazlivý kocourek bez PP Britský mazlivý kocourek bez PP

Britská kočka - mramorovaneho, whiskas kocourka. Po odčervení a prvním očkováni, k odběru ihned až do dvou týdnů. Kocourek je velice přítulný a klidný, vhodný na mazlení. Pište nebo volejte nebo e-mailem. Další fotky lze zaslat emailem. 3. 500 Kč.

3.500,-
Praha
17. 6.
pondělí
Mainská mývalí koťata s PP na prodej Mainská mývalí koťata s PP na prodej

Mainská mývalí koťata s PP na prodej. Mainské mývalí kočky (Maine Coon) jsou přátelské, hravé, mazlivé, přítulné, nekonfliktní povahy. K zadání bez omezení jsou 3 kocourci a 1 kočička barvy MCO n 22 - černí mramorovaní a 1 kočička MCO a 22 - modrá mramorovaná. Vrh po ..

Cena dohodou
Ostrava
16. 6.
neděle
Foto není k dispozici Siamská a Orientální koťátka s PP

Chovná stanice záda koťátka k odběru budou červenec srpen plně očkovaná Purevax RCPCH odčervená čipovaná a na mazlíčka kastrovaná více na facebooku Bella Šejla, CZ

Cena dohodou
Prostějov
16. 6.
neděle
Něvská maškaráda, Sibiřská kočka Něvská maškaráda, Sibiřská kočka

Něvská maškaráda - chov. stanice White Comfort,CZ. Nabízí tři kotátka - kočičky nar. 30. 3. 2019. PP. očkovací průkaz samozřejmostí. Do nového domova mohou odejít po 30. 6. 2019. Srst těchto kočiček se velmi dobře udržuje a postrádá většinu alergenů a jsou tak vhodné i ..

10.000,-
Kladno
15. 6.
sobota
Kotě Sibiřské kočky s PP Kotě Sibiřské kočky s PP

Chovatelská stanice nabízí kocourka, na mazlíka, který není určen do chovu. Do nového domova může odejít 1.7.2019 Bude plně očkovaný, odčervený. Bude mít pro začátek své oblíbené granulky a hračku na kterou je zvyklý, kupní smlouvu a průkaz původu.Nezávazná návštěva ..

10.000,-
Chomutov
15. 6.
sobota
Ragdoll kocourek GINO s PP na luxusního mazlíčka Ragdoll kocourek GINO s PP na luxusního mazlíčka

Krásný kocourek Gino - 28.3.2019 - odběr koncem června. Otec Sandy Claws (14.1.2.2017) RAG n 03, matka Cindy Camael (30.4.2015) RAG a 03. Chov koťátek jen jednou za rok. Kupní smlouva. Více info na http://ragdoll-kotatka.sweb.cz, tel. 728338303 mail: k.cacka@volny.cz

11.000,-
Praha
14. 6.
pátek
Daruji kotátka Daruji kotátka

Daruji kotátka kočky domácí.Kočičky i kocourky.Baští granulky a maso.Jsou odčervené.Již k odběru.V případě zájmu nezapomente dát předvolačku+420 jinak se nedovoláte,mám špatný signál

Daruji
Liberec
13. 6.
čtvrtek
Prodám malé britské šelmičky - kočička i kocourek Prodám malé britské šelmičky - kočička i kocourek

Prodám britská koťátka, narozená 1.4.2019, chovaná v bytě, zdravá, s veterinární péčí, očkovaná. Naučená na kočičí WC, velice čistotná. Krmená superprémiovými granulkami Taste of the wild, ale nepohrdnou ani kapsičkou, libovým vařeným masíčkem nebo jiným pamlskem ..

2.500,-
Plzeň

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 ...41

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Prodej koček

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prodej koček.
Pro změnu inzertní rubriky z Prodej koček na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce koček
Nápověda - Podmínky - RSS