Koně na prodej
Koně

Koně na prodej, inzerce koní - inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Koně na prodej

7.11.
neděle
Foto není k dispozici Nabízím ustájení pro jednoho koně v krásném prostř

Nabízím ustájení v krásném prostředí pro jednoho koně vhodné pro rekreacni ježdění volný jeden box v ceně ustájení je dekovani koně krmení seno a sláma. Krásné prostředí

6.000,-
Karlovy Vary
30. 8.
pondělí
Nabízím obsedání koní Nabízím obsedání koní

Nabízím obsedaní Vašich koní, práce s problémovými koňmi metodou přirozené komunikace, zaučení do tahu, výcvik jezdců, výcvik hříbat a jiné. Dlouholeté zkušenosti z různých odvětví jezdeckého sportu. Profesionalní přístup (maturitní obor Trenér dostihových a ..

350,-
Hradec Králové
5. 8.
čtvrtek
Foto není k dispozici USTÁJENÍ KONÍ

Hledám ustájení koně okolí Brno-venkov, Ivančice, Zbýšov, Oslavany, Rosice. Děkuji za informaci Macháčková.

4.000,-
Brno
27. 6.
neděle
Polokrevný arab Polokrevný arab

Prodám polokrevného araba - hřebec, 16 let, matka shagya arab a otec plnokrevný arab.

Cena dohodou
Jilemnice
27. 6.
neděle
Foto není k dispozici Polokrevný arab

Prodám polokrevného araba - hřebec, 16 let , matka shagya arab a otec plnokrevný arab.

Cena dohodou
Nová Paka
15. 2.
pondělí
Foto není k dispozici Vůz za koně

Prodám vůz za koně. Plně funkční momentálně nevyužitý. Rozměr korby – délka 280cm, šířka 150cm, výška 28cm. Celkový rozměr – délka 400cm a šířka 155cm. Vůz je vč. oje. Cena 6000,-

6.000,-
Lanškroun
10.10.
sobota
Fell pony Fell pony

Prodám fell pony Goodshapes Night King, valach, 136 cm. Neobsednutý, nar. 05/2016, zdraví, krve udělané. Kovář a veterinář bez problémů, ve stádě nekonfliktní. Očkovaný, čipovaný. Prodej z důvodů nedostatku času. Otec Goodshapes King of the Mist, Matka Goodshapes Dusty ..

60.000,-
Kladno
3.10.
sobota
Ustájení Ustájení

Nabízíme ustájení 24/7 v rodinné stáji v obci Hobšovice Skůry. K dispozici klubovna pro majitele a jezdce, sedlovna, osvětlená písková jízdárna. 16 ha pastvin rozdělených na výběhy. Trenér v místě. V případě zájmu volejte Jezdecká stáj Hanč

3.500,-
Slaný
2. 9.
středa
Barefoot sedlo cherokee classic - cena k jednání Barefoot sedlo cherokee classic - cena k jednání

Prodám nebo vyměním kožené bezkostrové sedlo barefoot cherokee classic.Možná výměna za barefoot sedlo cheyenne vel. 0 nebo 1 v dobrém stavu. Velikost posedlí 1, s VPS systémem. Sedlo je pravidelně udržované, ve velmi dobrém stavu. Univerzální sedlo vhodné jak do terénu, tak na ..

7.900,-
Český Brod
27. 8.
čtvrtek
Kámoš na rekreaci Kámoš na rekreaci

Prodám valacha A1/1 nar. 12.3. 2009. Krátká dostihová minulost. Nekope, nekouše. Temperamentní velmi charakterní, přátelský chlapík. Obsednutý, ale vzhledem k mému vážnému úrazu delší dobu neježděný. Kovář, veterinář, přepravník naprosto v pohodě. Miluje práci ze země, ..

35.000,-
Česká Lípa
22. 7.
středa
Štěňata rotvajlera s PP - Rottweiler štěně Štěňata rotvajlera s PP - Rottweiler štěně

Chovatelská stanice SchatzBronn přijímá závazné rezervace na štěňátka - pejsky rotvajlera (rottweiler) s PP (průkaz původu). Matka: Inspirace Irké od Kačky (DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP N/N, BH-VT, výborná, res. CAC, nejlepší obrana fen bonitace - 5, temperamentní fena) Otec: ..

Cena dohodou
Pardubice
15. 7.
středa
Prodám APH hřebce Prodám APH hřebce

Hřebec jménem Regally Inner Greggo. Prodám luxusní hříbě narozen 10.6.2019 , barva black/tovero, homozygot s modrým okem. Otec excelentní Grand Champion hřebec Sparklin Tide Greggo. Regally je pravnuk po Black Magic 497 (jeden z nejvýznamnějších reiningových hřebců ..

Cena dohodou
Ústí nad Labem
7. 7.
úterý
Senáž z ovsa z přechodného období EZ Senáž z ovsa z přechodného období EZ

Prodám větší množství ovesné senáže s podsevem jetele, kulaté balíky prům. 135 cm, dobře slisované a zabalené, hmota nezmoklá, řezaná. Senáž z přechodného období ekologického zemědělství. Krmivo vhodné pro koně i skot. Tel. 607610020.

Cena dohodou
Plzeň
8. 6.
pondělí
Minipony Minipony

Nabízím klisničku v typu pony, je malinká, miloučká v atraktivním zbarvení palomino, zatím žije ve stádě a ještě se s ní nepracovalo, pravidelné odčervení a korektura kopyt samozřejmostí. Vhodná jako společník, na sportovní discipliny, případně do chovu,v případě ..

Cena dohodou
Praha
25. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Stáj na Horní Bukovině (u Mnichova Hradiště)

Nabízíme boxové ustájení, v areálu je možnost využití kryté i venkovní jízdárny, krásná krajina na vyjížďky, členitý terén. Režim stáje je pastvina, na noc box. Možnost spolupráce zkušeného trenéra. K dispozici je sedlovna, šatna, WC a klubovna. Bližší informace ..

Cena dohodou
Mnichovo Hradiště

Stránka: 1 2

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Koně na prodej

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Koně na prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Koně na prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

© Inzerce.net - internetová inzerce, Koně na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS