Koně na prodej
Koně

Koně na prodej, inzerce koní - inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Koně na prodej

22. 3.
středa
PASTEVNÍ A BOXOVÉ USTÁJENÍ KONÍ NA RODINNÉM RANČI PASTEVNÍ A BOXOVÉ USTÁJENÍ KONÍ NA RODINNÉM RANČI

Nabízíme volnou kapacitu pro boxové i pastevní ustájení koní na rodinném ranči 20km od Prahy, mezi Berounem a Kladnem. Anglie i western. Zastřešená a osvětlená kruhová jízdárna, osvětlená venkovní jízdárna 50x40m. 10ha pastevních výběhů začleněných i v lesním porostu, s ..

Cena v textu
Beroun
16. 3.
čtvrtek
Prodej anglických plnokrevníků Prodej anglických plnokrevníků

Hřebčín poblíž Prahy s padesátiletou tradicí prodá koně ze svého chovu – anglické plnokrevníky nar. 2016 po plemeníkovi Colorado Kid, hřebečky nar. 2015 rovněž po plemeníkovi Colorado Kid, obsedlé. Na prodej je tříletá klisna zcela zdravá po Bear King, matka Frimana, ..

Cena dohodou
Praha
15. 2.
středa
Foto není k dispozici Dokonalost

Do reklami a kalendare schanim kocku nebo ina zvirata,poslite foto nebo video na hodrusa@post.cz kdys se dohodneme zaplatim-cela c.r

10.000,-
Praha
6. 2.
pondělí
Nábízím ustájení v rodinné stáji u vlašimi Nábízím ustájení v rodinné stáji u vlašimi

Nábízím ustájení koní vroddině stáji.venkovní box k dispozici kruhovka jizdarna sedlovna wc.výbehý travnate krmení ječmen oves seno granuje.koně jsou celý den ve výbezích na noc boxy.dalši info na 721733945

3.000,-
Benešov
24. 1.
úterý
Foto není k dispozici USTÁJENÍ KONÍ NA RODINNÉM RANČI

Nabízíme volnou kapacitu pro boxové i pastevní ustájení koní na rodinném ranči 20km od Prahy, mezi Berounem a Kladnem. Anglie i western. Zastřešená a osvětlená kruhová jízdárna, osvětlená venkovní jízdárna 50x40m. 10ha pastevních výběhů s celoročním přikrmováním. ..

Cena dohodou
Beroun
9. 1.
pondělí
Všestranný valach Všestranný valach

Prodám všestranně schopného valacha, narozen 2009, po 2891 Security ( STAKKATO).S amatérskou jezdkyní složil ZZVJ, výkonnost parkur ZL, drezura Z.Sloužil jako učitel, s pokročilejším jezdcem snadno rychle poroste.Na kováře, veterináře, přepravu i holení bezproblémový. Videa k ..

150.000,-
Brno
5.11.
sobota
Hříbě, klisnička Hříbě, klisnička

Prodám letošní hříbě po špičkovém hřebci Russel II z výborné holštýnské matky po Ephebe for Ever. Klisnička je korektní, velice hodná v listopadu připravená na odstav. Pro více info volejte 605287124

Cena dohodou
Pardubice
2.11.
středa
Ustájení koní - Příbram-Jerusalém Ustájení koní - Příbram-Jerusalém

V současné době nabízíme ustájení volné a to ve stodole o velikosti 8x25m s volným výběhem na 10ha pastvin. Dále nabízíme ustájení boxové s místováním 2xdenně a krmením ráno a večer. K použití je kruhová jízdárna. Cena za box/měsíc 3500,-kč. Cena za volné ..

3.000,-
Příbram
18.10.
úterý
Charakterní hřebeček Charakterní hřebeček

Prodám líbivého letošního hřebečka plemene hafling, narozeného 11. 6. 2016. Tento charakterní koník je zvyklý na ošetřování dětmi, je zdravý a hodný, naučený základním návykům. Matka Sigrune, otec Armin-Q. Koník je očipovaný, vypálený a má hotové testy DNA. Po ..

26.000,-
Přerov
14.10.
pátek
Luxusní hřebec APH Luxusní hřebec APH

Ranch 3R nabízí atraktivního APH hřebce - Red Magic Lenny Beau, chestnut/tobiano (luxusní „hot chocolate“ zbarvení) Lenny má kontaktní charakter, je zdravý, má dokonalý exteriér, silné rovné nohy, krásnou jemnou hlavu. Je vhodný do chovu, sportu i rodiny na rekreační ..

Cena dohodou
Děčín
1.10.
sobota
Foto není k dispozici Nabízím kožené minichapsy zn. Kentaur, málo nošené

Nabízím tyto krásné chapsy značky Kentaur ve velikosti XS, byly nošeny jen velmi málo, nemají žádnou vadu. Jsou kožené (semiš), pevné a kvalitní.

699,-
Kladno
23. 9.
pátek
Nabízím k prodeji QH kobylu 6let Nabízím k prodeji QH kobylu 6let

Nabízím k prodeji šestiletou ryzku ( Chestnut) po hřebci QH Poco Hanky Jac a matky A1/1 Dela Vega.Kobylka je od hříběte pastevně ustájená. Ve stádě nekonfliktní, 100% zdravá, nikdy neměla žádný zdravotní problém, bezproblémová na ošetřování. Zvyklá chodit do terénu sama. ..

Cena dohodou
Praha
15. 9.
čtvrtek
Ustájení koní ve stáji BELCREDI Ustájení koní ve stáji BELCREDI

Nově zrekonstruovaná stáj pod novým vedením na úplném okraji města Brna-Líšně nabízí ustájení koní v 30 prostorných boxech. Nabízíme vše co si může kůň a majitel přát. V areálu stáje můžete využít: *parkurový/drezůrní obdelník s materiálem *písková ..

Cena v textu
Brno
9. 9.
pátek
Foto není k dispozici Prodám 6letou kobylu QH/ A1/1

Prodám zdravou,hodnou 6 let starou kobylku. Je 100% zdravá, bezproblémová na ošetřování. Od hříběte pastevně ustájená 24/7 . Ve stádě nekonfliktní. Zvyklá jít do terénu sama. Kobylka je vhodná spíše pro zkušenějšího jezdce. Důvod prodeje - nedostatek času. Pro více ..

80.000,-
Praha
1. 8.
pondělí
Foto není k dispozici Britská miminka

Zadáváme Britská modra koťátka narozena 29.6.2016 do nových domovů budou připravena 10.září,budou odčervená,naočkovaná a budou umět na kočkolit.Jsme z Českých Budějovic.Máme 2 kočičkky a ještě 1 kocourka...fotky do e-mailu...tf 606882470

3.000,-
České Budějovice

Stránka: 1 2 3 4 5 ...12

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Koně na prodej

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Koně na prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Koně na prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související


© Inzerce.net - internetová inzerce, Koně na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS