Inzerce koní
Koně - 2. strana

Inzerce koní a klisen. Inzeráty s koňmi a potřeby pro koně


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Koně na prodej

9. 1.
pondělí
Všestranný valach Všestranný valach

Prodám všestranně schopného valacha, narozen 2009, po 2891 Security ( STAKKATO).S amatérskou jezdkyní složil ZZVJ, výkonnost parkur ZL, drezura Z.Sloužil jako učitel, s pokročilejším jezdcem snadno rychle poroste.Na kováře, veterináře, přepravu i holení bezproblémový. Videa k ..

150.000,-
Brno
5.11.
sobota
Hříbě, klisnička Hříbě, klisnička

Prodám letošní hříbě po špičkovém hřebci Russel II z výborné holštýnské matky po Ephebe for Ever. Klisnička je korektní, velice hodná v listopadu připravená na odstav. Pro více info volejte 605287124

Cena dohodou
Pardubice
2.11.
středa
Ustájení koní - Příbram-Jerusalém Ustájení koní - Příbram-Jerusalém

V současné době nabízíme ustájení volné a to ve stodole o velikosti 8x25m s volným výběhem na 10ha pastvin. Dále nabízíme ustájení boxové s místováním 2xdenně a krmením ráno a večer. K použití je kruhová jízdárna. Cena za box/měsíc 3500,-kč. Cena za volné ..

3.000,-
Příbram
18.10.
úterý
Charakterní hřebeček Charakterní hřebeček

Prodám líbivého letošního hřebečka plemene hafling, narozeného 11. 6. 2016. Tento charakterní koník je zvyklý na ošetřování dětmi, je zdravý a hodný, naučený základním návykům. Matka Sigrune, otec Armin-Q. Koník je očipovaný, vypálený a má hotové testy DNA. Po ..

26.000,-
Přerov
14.10.
pátek
Luxusní hřebec APH Luxusní hřebec APH

Ranch 3R nabízí atraktivního APH hřebce - Red Magic Lenny Beau, chestnut/tobiano (luxusní „hot chocolate“ zbarvení) Lenny má kontaktní charakter, je zdravý, má dokonalý exteriér, silné rovné nohy, krásnou jemnou hlavu. Je vhodný do chovu, sportu i rodiny na rekreační ..

Cena dohodou
Děčín
1.10.
sobota
Foto není k dispozici Nabízím kožené minichapsy zn. Kentaur, málo nošené

Nabízím tyto krásné chapsy značky Kentaur ve velikosti XS, byly nošeny jen velmi málo, nemají žádnou vadu. Jsou kožené (semiš), pevné a kvalitní.

699,-
Kladno
23. 9.
pátek
Nabízím k prodeji QH kobylu 6let Nabízím k prodeji QH kobylu 6let

Nabízím k prodeji šestiletou ryzku ( Chestnut) po hřebci QH Poco Hanky Jac a matky A1/1 Dela Vega.Kobylka je od hříběte pastevně ustájená. Ve stádě nekonfliktní, 100% zdravá, nikdy neměla žádný zdravotní problém, bezproblémová na ošetřování. Zvyklá chodit do terénu sama. ..

Cena dohodou
Praha
15. 9.
čtvrtek
Ustájení koní ve stáji BELCREDI Ustájení koní ve stáji BELCREDI

Nově zrekonstruovaná stáj pod novým vedením na úplném okraji města Brna-Líšně nabízí ustájení koní v 30 prostorných boxech. Nabízíme vše co si může kůň a majitel přát. V areálu stáje můžete využít: *parkurový/drezůrní obdelník s materiálem *písková ..

Cena v textu
Brno
9. 9.
pátek
Foto není k dispozici Prodám 6letou kobylu QH/ A1/1

Prodám zdravou,hodnou 6 let starou kobylku. Je 100% zdravá, bezproblémová na ošetřování. Od hříběte pastevně ustájená 24/7 . Ve stádě nekonfliktní. Zvyklá jít do terénu sama. Kobylka je vhodná spíše pro zkušenějšího jezdce. Důvod prodeje - nedostatek času. Pro více ..

80.000,-
Praha
1. 8.
pondělí
Foto není k dispozici Britská miminka

Zadáváme Britská modra koťátka narozena 29.6.2016 do nových domovů budou připravena 10.září,budou odčervená,naočkovaná a budou umět na kočkolit.Jsme z Českých Budějovic.Máme 2 kočičkky a ještě 1 kocourka...fotky do e-mailu...tf 606882470

3.000,-
České Budějovice
25. 7.
pondělí
Hřebec Hafling Hřebec Hafling

Prodáme hřebečka haflinga s PP narozen 10.5.2015, matka Šárka po Nurmi, otec Ajax-G po Andrit II. Zvyklý na ošetřování, pravidelná korektura kopyt, očkován. Je ustájen na noc v boxe přes den venku. Je čipován. V současné době s ním pracujeme lehce na ruce, je velmi citlivý. Do ..

20.000,-
Nepomuk
6. 7.
středa
Foto není k dispozici Prodám koně

Prodám mladého 4letého valacha,křížence,zdravého,nezkaženého.V kohoutku měří cca 152cm.V základním výcviku-chodí na vyjížďky,krok,klus.Z důvodu přiježďování je vhodný pro zkušeného jezdce,který bude dále pokračovat ve výcviku koníka.Povahy je spíše klidné, až ..

Cena dohodou
Zlín
3. 7.
neděle
KVALITNÍ SENO - KULATÉ BALÍKY JIH PRAHY KVALITNÍ SENO - KULATÉ BALÍKY JIH PRAHY

Farma Bojov prodá seno z letošní sklizně 2016! Vhodné zejména pro koně (máme vlastní rekreačně-sportovní stáj, jejíž koně Vám rádi potvrdí kvalitu sena:-)), ale máme i spokojené odběratele z řad chovatelů krav, ovcí a koz i králíků. Seno je baleno v kulatých ..

350,-
Praha
20. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Hledam cloveka nejlepe starsiho konaka na kydani k

Hledame cloveka ktery ma vztah ke konim idealne starsiho konare ktery se staral o kone.A zvladl by kydani koni vice informaci bud na meilu Rad.skalicky@seznam.cz nebo na telefonim cisle 773593434

Cena nerozhoduje
Karlovy Vary
31. 5.
úterý
Foto není k dispozici Pastevní ustájení i pro HŘEBCE v Prachovských

Od září 2016 nabízím pastevní ustájení pro HŘEBCE nebo valacha v Prachovských skalách. (ve společnosti mého hřebce). velká louka,stromy. Přístřešek se bude dělat.Možnost postavení kruhovky a zajištění skok.materiálu,klidná příroda koně u baráku pod dohledem... mail ..

Cena dohodou
Jičín

Stránka: 1 2 3 4 5 6 ...12

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Inzerce koní

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce koní.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce koní na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související


Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Koně na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS