Bazoš koně
Koně - 3. strana

Inzerce koní, prodej koní a inzeráty s prodejem koní, klisen a hříbat


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Koně na prodej

12. 9.
úterý
Fríská klisna na prodej Fríská klisna na prodej

7 letá fríská klisna STB, zdravá po 4 hříbatech. V holandsku ježděna drezurně. Pod sedlem ježděna 12-tiletou dívkou. Je velmi pracovitá, hodná, spolehlivá. 161cm vysoká. Není vhodná na 24/7, má ráda box a pravidelný režim.

18.000,-
Ostrava
12. 9.
úterý
Fríská klisna Fríská klisna

Nabízím k prodeji frískou klisnu nar. 6/2012 po otci BARON FAN ODINGASTATE z matky po JASPER 366 . Mateřská linie Stb Ster Pref *5 , Stb Ster , Stb Model Pref *5 . Barokní typ s mohutnou kostrou , bohatými rousy a kvalitními chody. Kobylka je hodná na veškerou manipulaci, pravidelně ..

18.000,-
Praha
10. 8.
čtvrtek
Klidný a úžasný andaluský hřebec k dispozici Klidný a úžasný andaluský hřebec k dispozici

Tento nádherný mladý hřebec má prokazatelný rekord, je Calificado - Kvalifikovaný (REPRODUCTOR MEJORANTE - Genetics Improver Breeding Stock N.001) Jeden z pouhých tří hřebců k dosažení tohoto statusu, další je jeho otec Educado X. Duque získal v roce 2008 šampióna Španělska, ..

Cena dohodou
Ostrava
10. 8.
čtvrtek
Inteligentní a ohromující vyhlížející buckskin val Inteligentní a ohromující vyhlížející buckskin val

Caribe je inteligentní a ohromující vyhlížející buckskin valach, vyškolený v základních podmínkách, připravený pro zkušeného, který má rád dopředu a stále poslušný kůň. Caribe je citlivý kůň, který naslouchá vašim tělovým povelům a snadno se s ním spojuje. Chytne ..

Cena dohodou
Brno
10. 8.
čtvrtek
Hřebec čistokrevný andaluský, Rocio Hřebec čistokrevný andaluský, Rocio

Hřebec Purebred Spanish (P.R.E) Jméno: AZABACHE LXI Výška: 160 cm. Datum narození: 2009 Cena: konzultovat. Ideální pro začátečníky, skvělý temperament On je dobrý kolem ostatních koní. Soukromá smlouva.

Cena dohodou
Praha
22. 3.
středa
PASTEVNÍ A BOXOVÉ USTÁJENÍ KONÍ NA RODINNÉM RANČI PASTEVNÍ A BOXOVÉ USTÁJENÍ KONÍ NA RODINNÉM RANČI

Nabízíme volnou kapacitu pro boxové i pastevní ustájení koní na rodinném ranči 20km od Prahy, mezi Berounem a Kladnem. Anglie i western. Zastřešená a osvětlená kruhová jízdárna, osvětlená venkovní jízdárna 50x40m. 10ha pastevních výběhů začleněných i v lesním porostu, s ..

Cena v textu
Beroun
16. 3.
čtvrtek
Prodej anglických plnokrevníků Prodej anglických plnokrevníků

Hřebčín poblíž Prahy s padesátiletou tradicí prodá koně ze svého chovu – anglické plnokrevníky nar. 2016 po plemeníkovi Colorado Kid, hřebečky nar. 2015 rovněž po plemeníkovi Colorado Kid, obsedlé. Na prodej je tříletá klisna zcela zdravá po Bear King, matka Frimana, ..

Cena dohodou
Praha
15. 2.
středa
Foto není k dispozici Dokonalost

Do reklami a kalendare schanim kocku nebo ina zvirata,poslite foto nebo video na hodrusa@post.cz kdys se dohodneme zaplatim-cela c.r

10.000,-
Praha
6. 2.
pondělí
Nábízím ustájení v rodinné stáji u vlašimi Nábízím ustájení v rodinné stáji u vlašimi

Nábízím ustájení koní vroddině stáji.venkovní box k dispozici kruhovka jizdarna sedlovna wc.výbehý travnate krmení ječmen oves seno granuje.koně jsou celý den ve výbezích na noc boxy.dalši info na 721733945

3.000,-
Benešov
24. 1.
úterý
Foto není k dispozici USTÁJENÍ KONÍ NA RODINNÉM RANČI

Nabízíme volnou kapacitu pro boxové i pastevní ustájení koní na rodinném ranči 20km od Prahy, mezi Berounem a Kladnem. Anglie i western. Zastřešená a osvětlená kruhová jízdárna, osvětlená venkovní jízdárna 50x40m. 10ha pastevních výběhů s celoročním přikrmováním. ..

Cena dohodou
Beroun
9. 1.
pondělí
Všestranný valach Všestranný valach

Prodám všestranně schopného valacha, narozen 2009, po 2891 Security ( STAKKATO).S amatérskou jezdkyní složil ZZVJ, výkonnost parkur ZL, drezura Z.Sloužil jako učitel, s pokročilejším jezdcem snadno rychle poroste.Na kováře, veterináře, přepravu i holení bezproblémový. Videa k ..

150.000,-
Brno

Stránka: 1 2 3

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Bazoš koně

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Bazoš koně.
Pro změnu inzertní rubriky z Bazoš koně na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Koně na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS