Bazoš koně
Koně - 3. strana

Inzerce koní, prodej koní a inzeráty s prodejem koní, klisen a hříbat


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Koně na prodej

30. 5.
pondělí
Pastevní ustájení Pastevní ustájení

Nabizim pastevní ustájení pro nekonfliktního koně a nenáročného majitele v soukromí 6 km od Hořovic. Kůň by dělal společnost 16leté kobyle ČT a posléze 2,5letému valachovi.

2.000,-
Příbram
30. 5.
pondělí
Pastevní ustájení Pastevní ustájení

Nabízím pastevní ustájení pro nekonfliktního koně a nenáročného majitele v soukromí 20 km od Berouna. Kůň by dělal společnost 16leté kobyle ČT a posléze 2,5letému valachovi.

2.000,-
Beroun
30. 5.
pondělí
Pastevní ustájení Pastevní ustájení

Nabizim pastevni ustajeni pro nekonfliktního kone a nenáročného majitele v soukromí v okrese Pribram. Kůň by dělal společnost 16leté kobyle CT a posléze 2,5letému valachovi.

2.000,-
Příbram
3. 5.
úterý
BYLINKY pro koníky BYLINKY pro koníky

Artróza - směs bylin vhodná pro koně s problémy pohybového aparátu - cena za 1kg /300,- Kč Prevence koliky - pro koně trpící akutními stavy trávícího ústrojí, především při neduhách provázených silnými kolikovými křečemi, nadýmáním. cena za 1kg ..

300,-
Ostrava
1. 5.
neděle
Prodám štěnátka knírač malý černsostřibřitý s PP Prodám štěnátka knírač malý černsostřibřitý s PP

Nabízím štěnátka knírače malého černostřibřitého s PP,nar.24.4 2016 3 pejsky po výborných rodičích.M.Yra ze Šternberské stržeV1,Vt,ČKŠj,o.Andy Veselá Kopa.V1,Vt,Kv,2res,Cac,ČKŠ,OV.Knírač je výborný společník,vhodný na agility,tančení se psy,i výcvik.Nebo jen tak do ..

Cena dohodou
Olomouc
27. 4.
středa
Foto není k dispozici Jízda na koni

Nabízíme jízdy pro veřejnost pro úplné začátečníky i jezdce. Je možnost jízda s vodičem do terénu i pro nejmenší na ponících. Možno domluvit i pravidelný výcvik na jízdárně ....Jezdíme za každého počasí, při nepříznivém počasí jízda v hale. Možnost i skupinové ..

250,-
Ústí nad Labem
17. 4.
neděle
Pronájem,Prodej Pronájem,Prodej

Nabízím ježdění samostatné zodpovědné osobě na letos 12-ti leté klisně ČT. Kobylka je 100% hodná na ošetřování,pod sedlem hodná,ale ne pro začátečníka,potřebuje oporu v jezdce a klidný přístup,pak je spokojená,pracovitá a poctivá.Možnost tréninků a hobby ..

Cena dohodou
Praha
11. 4.
pondělí
Prodám hříbě Prodám hříbě

Prodám hříbě hřebečka (velš ponny + angloarab), stáří 10 měsíců. Volejte na tel. 722189098 email nemám.

Cena dohodou
Znojmo
29. 3.
úterý
Foto není k dispozici Prodej

Prodam kone belgik. kladrubacka 4 leta . 2 hribatka rocky vesternacku a brosovanyho simla 4 letyho jnfo na tel..720410040

Cena dohodou
Jičín
25. 3.
pátek
APH Kobylka APH Kobylka

Prodám kobylku narozenou 15.4.2014, nyní 144 cm VKH .znalá veškerým návykům, (kovář,veterinář,zubař) kontrola zubu,pravidelná korekce kopyt, očkovaná ,odčervená s PP(ČRaUSA). Ošetřovaná dětmi, nekope nekouše. Cena dohodou( o ceně jsem ochotna jednat)

Cena dohodou
Opava
12. 3.
sobota
Prodám hřebečka Prodám hřebečka

Prodám hřebečka ČT Izabel, pěkný a hodný, pro sport i zábavu, čipovaný, stáří 11 měsíců.

16.000,-
Brno
9. 3.
středa
Foto není k dispozici Nabízím trenink

Jezdců - začátečníků i pokročilých, samozřejmě i hobby-jezdců a koní - mladých, pokažených, problémových, ex-dostihových, řešení problémů s vaším koněm, příprava na ZZVJ i na závody drezurní a skokové. Moje kvalifikace – licence trenéra ČJF, dříve výkonnost S ..

Cena dohodou
Klatovy
7. 3.
pondělí
Nabízíme ježdění na koních Nabízíme ježdění na koních

Nabízíme vodění dětí do přírody , výuku dětí od 3 let s možností se zúčastnit Hobby závodů . Základní výcvik dětí na jízdárně , tak vyjížďky do přírody . Máme klidné a hodné koně vhodné jak pro začátečníky tak pokročilé jezdce . Cena za hodinu je 300 kc 60 ..

300,-
Praha
5. 3.
sobota
Foto není k dispozici Ustájení koní

Malá rodinná stáj nabízí ustájení koní ve Zlíně-Loukách.Možnost celoročního pobytu koní na pastvě s přístupem k senu nebo boxové ustájení.Více informací na tel:731408583

Cena dohodou
Zlín
3. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici Vyjížďky

Ahoj, nabízím vyjížďky na koni. V Šenově u Ostravy. Cena: 15min-100.-Kč 30min-150.-Kč 1h-250.-Kč 2h-350.-Kč Více na INFO E-mailu. Prosím nevolat!

Cena v textu
Ostrava

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 ...12

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Bazoš koně

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Bazoš koně.
Pro změnu inzertní rubriky z Bazoš koně na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související


Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Koně na prodej
Nápověda - Podmínky - RSS