Koně - poptávka
Koně - Poptávky

Poptávka po koních - koupím koně, koupím kobylku. Inzerce koní - poptávky po koních


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice Koupím koně
15. 2.
středa
Foto není k dispozici Dokonalost

Do reklami a kalendare schanim kocku nebo ina zvirata,poslite foto nebo video na hodrusa@post.cz kdys se dohodneme zaplatim-cela c.r

10.000,-
Praha
20. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Hledam cloveka nejlepe starsiho konaka na kydani k

Hledame cloveka ktery ma vztah ke konim idealne starsiho konare ktery se staral o kone.A zvladl by kydani koni vice informaci bud na meilu Rad.skalicky@seznam.cz nebo na telefonim cisle 773593434

Cena nerozhoduje
Karlovy Vary
11. 2.
čtvrtek
Foto není k dispozici Koupím staršího koně,středního vzrůstu.

Koupím staršího koně středního vzrůstu,vhodného jako kamaráda a občas tahání vozíku.Bude v dobrých rukou.Nejlépe Jižní Morava.cena 15000.

Cena v textu
Brno
22.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici SENO

Koupím seno ve větším množství okolo velkých 10 balíků cca. Budu však ráda i za menší počet pokud se někdo ozve nebo také případně i v malých. Budu velice vděčná za jakoukoliv reakci. Volejte na 734182076. Jsme z Bystřice.

Cenu nabídněte
Třinec
14. 6.
neděle
Foto není k dispozici Bezplatný pronájem koně

Dobrý den, sháním bezplatný pronájem koně s možností odvozu do stáje, kde chodím. Jsem mírně pokročilá jezdkyně a budu ráda za jakoukoli nabídku. Předem děkuji

Cena v textu
Frýdek-Místek
20. 6.
pátek
Foto není k dispozici Musím se vás zeptat!

Dobrý den vážení lidi,mám moc ráda koně přímo je zbožňuju ale nemůžu najít nějáký levný kroužek poblíž Vyškova potřebuji aby byl někde ve Vyškově nebo jiné obci či městu poblíž Nemojan a hlavně tedy levný!!!! Pište mi prosím do emailu který je:Katkakara@seznam.cz ..

Cena v textu
Brno
20. 4.
neděle
Foto není k dispozici Hledám ježdění

Hledám ježdění.Nejlíp někde v okolí Lanžhota,Břeclavi nebo Hodonína.Jsem ochotna za ježdění zaplatit nebo pomoci ve stáji.

Cena dohodou
Břeclav
9. 4.
středa
Foto není k dispozici Hledám ježdĕní na koni

Hledám ježdĕní na koni v jihomoravském kraji.Klidnĕ i za menší příplatek a výpomoc ve stáji.PS:Je mi 14let.Volat po 16 hodinĕ

Cena dohodou
Brno
8. 4.
úterý
Foto není k dispozici Hledám Bezplatný pronájem koně na léto

Hledám Bezplatný pronájem koně potřebovala bych koníka na rekreační ježdění na klidné vyjíždky v lese kun by mněl společnost koní dostatek krásné zelené trávy voda neustále k dispozici.Budu ráda za každou nabídku nevadí mi ani starší koník.. koník by mohl býti ..

Cena v textu
Karviná
7. 2.
pátek
Foto není k dispozici Daroval by někdo koně nebo poníka ?

Nemáte dostatek financí na koně nebo nemáte na něj čas a on sám stráda ve stáji nebo v ohradě sám.Nyní je tady řešení kun by u mněl v klidu dožil mohly by ste i vašeho koníka naštěvovat.Nejraději koně do 15 let nejlépe bez nějakých nemocí.Nevadí mi kousavý ani ..

Daruji
Karviná
2. 2.
neděle
Darování Darování

Tímto inzerátem se chci zeptat jesli někdo daruje koně do 15 let nejlépe zdravšího ale pokud je trochu hubený nebo slepota nebo kdysi týraný nebo kousavý to vubec mi nevadí.Koně mají právo na život a samozřejmnost vždy dožít

Cena v textu
Karviná
23.12.
pondělí
Hledám ježdění Hledám ježdění

Hledám ježdění na mohutnějším koníkovi v okolí Hradce Králové, klidně za finanční poplatek (lépe stanovený na měsíc) nebo výpomoc. Je mi 22 let. Jezdím 14 let anglii v JK, posledních pár let hobby-parkurově. V posledních dvou letech jsem jezdila na menší, starší ..

Cena dohodou
Hradec Králové
17.12.
úterý
Foto není k dispozici Hledám ježdění

Hledám ježdění.Nejlíp někde v okolí Lanžhota,Břeclavi nebo Hodonína.Jsem ochotna za ježdění zaplatit nebo pomoci ve stáji.

Cena dohodou
Břeclav
2.12.
pondělí
Foto není k dispozici Hledám pronájem! :)

Sháním pronájem v karlovarském kraji(nejlépe, ale nemusí být v sokolovském okresu). Je mi 15, jsem spolehlivá a jezdím téměř rok. Závodní ambice moc nemám(možná jednou zkusit hobby nebo Huberta). Chtěla bych se starat o jednoho určitého koně a jezdit ho(dyžtak s ním zkusit ..

1.000,-
Sokolov
17.11.
neděle
Foto není k dispozici Hledám práci u koní :')

Dobrý den,hledám práci a kontakt s koňmi a občasné ježdění.V okolí Liberce(Machnín,Stráž nad Nisou a Krásná studánka) -Mírně pokročilá-pokročilá -Věk:13 Budu moc ráda když se ozvete.Jsem schopna i platit :) Více informací po emailu :))

Cena dohodou
Liberec

Stránka: 1 2

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Právě jste v kategorii - Koně - Poptávky

Region inzerce :
Praha - Brno - Ostrava - Plzeň - Liberec - Olomouc - Ústí nad Labem - Hradec Králové - České Budějovice - Pardubice

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související


© Inzerce.net - internetová inzerce, Koně - poptávka
Nápověda - Podmínky - RSS