Útulek, nalezený, ztracený - poptávka
Útulek, nalezený, ztracený - Poptávky

Útulek pro zvířata, nalezená zvířata, ztracená - inzerce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice Zvířata z útulků - poptávka
15.11.
úterý
Zmizel černobílý kocour v Rokytnici nad Jizerou Zmizel černobílý kocour v Rokytnici nad Jizerou

Kulíšek, dvouletý černobílý kocour s čipem 941000017640413. Má bílou náprsenku pokračující přes čumáček, částečně přes oči a zakončení bílé barvy je na čele do špičky. Má i bílé bříško přerušené černým pásem. Má částečně i bílé packy. Zmizel v pátek ..

Cena dohodou
Semily
1. 6.
středa
Ztratil se papoušek Ztratil se papoušek

Dne 28.5. 21016 se v Kralupech nad Vltavou , sídliště U Cukrovaru ztratil papoušek Aymara pruhovaný - zelená přírodní varianta. Ulétl na stromy směrem k pěší lávce. Je cca 12 cm dlouhý, slyší na jméno Maxík, ale pokud je ještě venku bude velice vystrašený a na zavolání jen ..

Cena v textu
Kralupy nad Vltavou
10.12.
čtvrtek
Hledá se fenka Cane Corso Hledá se fenka Cane Corso

5.12. se ze Žadlovic zaběhla černá fenka Cane Corso, slyší na jméno Tessa. Je čipovaná. Pokud ji někdo někde zahlédl volejte info na 777 198 223. Případnému nálezci se odměníme.

Cena v textu
Mohelnice
10.12.
čtvrtek
Foto není k dispozici Hledá se fenka Cane Corso

5.12. se ze Žadlovic zaběhla černá fenka Cane Corso, slyší na jméno Tessa. Je čipovaná. pokud ji někdo někde zahlédne volejte info na 777 198 223, jejímu případnému nálezci se odměníme.

Cena v textu
Mohelnice
24.11.
úterý
Hledáme černé dlouhosrsté kotě - kočku Hledáme černé dlouhosrsté kotě - kočku

Hledáme černé dlouhosrsté kotě - kočku. Zatoulala se nám ze zahrady v Sokolské ulici v Litoměřicích. Děkujeme za info na tel. 731 181 941. Nálezce odměníme!

Cena dohodou
Litoměřice
21. 2.
sobota
Hledáme naši kočičku! Hledáme naši kočičku!

Hledáme naši asi 9-ti letou černobílou kočku. Je kastrovaná, drobnější (2-3 kg) a trochu plachá. Ztratila se nám v létě 2014 v Praze-Hloubětín, ale doběhnout mohla i hodně daleko. Kdo by měl jakoukoliv informaci, prosíme kontaktujte nás. Další fotky pro příp. identifikaci ..

1.500,-
Praha
1. 1.
čtvrtek
Ztratila se labradorka Ztratila se labradorka

Dobrý den, ztratila se nám bílá fenka Labradorského retrievera, slyší na jméno Bety. Je očkovaná, přátelská, očipovaná. Ztratila se ve Slavíči (u Hranic na Moravě) dne 30.12.2014 kolem 9.hodiny ráno. V případě nálezu prosím kontaktujte majitele (Jaroslav Filip, Slavíč ..

2.000,-
Hranice
1.10.
středa
HLEDÁ SE ROZÁRKA!!! HLEDÁ SE ROZÁRKA!!!

Od 4.9.2014 hledáme naši kočičku Rozárku,která se toho dne ráno nevrátila domů.Je menšího vzrůstu,bílá s tmavými mourovatými fleky a mourovatým ocáskem.Je kastrovaná,je jí 8 let.Prosíme naléhavě,jestliže ji někdo viděl živou či mrtvou,zavolejte na toto číslo:720 138 ..

Cenu nabídněte
Opava
6.11.
středa
Foto není k dispozici Prosím pomozte najít Tulínka

23.října odpoledne se ztratil dospělý černý rotvailer jménem TULO,slyší i na Tulínek.Stalo se to v Havířově Bludovicích u soudu.Měl na tlamě košík a byl na vodítku.Velice prosim o jakoukoli informaci o Tulínkovi a děkuji za ni.

Cena dohodou
Havířov
27.10.
neděle
Foto není k dispozici Hledá se kočička - Kladno

Prosím o pomoc při hledání 5ti měsíční mourovaté kočičky slyšící na jméno Naty. Je to kříženka britské kočky. Ztratila se dne 26.10.2013 večer v Kladně Kročehlavech. Nálezci, hlaste se na tel. č. 723 662 624 nebo na e-mail marcia.h@seznam.cz Odměna je jistá!

Cena v textu
Kladno

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Právě jste v kategorii - Útulek, nalezený, ztracený - Poptávky

Region inzerce :
Praha - Brno - Ostrava - Plzeň - Liberec - Olomouc - Ústí nad Labem - Hradec Králové - České Budějovice - Pardubice


© Inzerce.net - internetová inzerce, Útulek, nalezený, ztracený - poptávka
Nápověda - Podmínky - RSS