Králík domácí
Králíci - 4. strana

Králíci jako hospodářská zvířata, králík domácí - inzerce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

králík domácí

21. 6.
neděle
Foto není k dispozici modrooká zakrslá beranička se satén a teddy genem

Nabízím ihned k odběru nádhernou zakrslou beraničku. Holčičky je černo-bílé straka a má modré oči. Narozená a odchovávaná v obýváku. Vymazlená. Pije z napáječky,ošetřená na kokcidie. Zvyklá na přétomnost koček a mazlené i od malých dětí pod dozorem. Holčička dostane ..

550,-
Rakovník
21. 6.
neděle
Mazlivý zakrslý králíček satén gen WO s VP Mazlivý zakrslý králíček satén gen WO s VP

Nabízím ihned k odběru posledního krásného malého zakrslého králíčka. Samečka. Maminka zakrslý saténový červený s pp. Tatínek zakrslý krátkouchý wo holandský japanovitý satén a rex gen. Sameček je červený s černými znaky slabá japanovitá kresba a hnědé oči. Dostane ..

500,-
Rakovník
21. 6.
neděle
Foto není k dispozici Zakrslý beránek saténový s teddy genem s VP

Nabízím ihned k odběru nádherného zakrslého saténového beránka s teddy a rex genem.Sameček má výrazný lesk srsti a vypadá opravdu báječně. Saténových beránků s delší srstí okolo hlavy u nás v republice je opravdu málo. Sameček bude mít srst jako tzv.lvíček. Možná bude ..

700,-
Rakovník
21. 6.
neděle
Krásní zakrslí beránci s rex genem WO modroocí Krásní zakrslí beránci s rex genem WO modroocí

Nabízím k zamluvení s odběrem od 10.7. krásné zakrslé beránky. Maminka zakrslý beran rex WO japanovitá holandská modrohnědé oči 1,5 kg. Tatínek zakrslý beránek se satén genem havana vydří hol. WO hnědooký 1,7 kg. Prckové mají rex gen. Volný sameček bílý se žutými a ..

500,-
Rakovník
21. 6.
neděle
Krásná zakrslá krátkouchá rexinka s VP Krásná zakrslá krátkouchá rexinka s VP

Nabízím k zamluvení s odběrem od 10.7. krásnou zakrslou krátkouchou rex holčičku. Samička v divoké barvě. Hnědé oči. Tatínek zakrslý tříslový černý rex maminka zakrslý krátkouchý se satén a rex genem WO divoká straka modrooká. Holčička je socializovaná. Zvyklá v bytě ..

400,-
Rakovník
30. 5.
sobota
Zakrslý králíček-beránek Zakrslý králíček-beránek

Prodám krasně zbarvenou samičku zakrslého beránka.Narozena 7.dubna 2015.Přelečena,zcela zdravá,mazlivá,hravá.Zvyklá na venkovní prostředí,ale může být i doma v kleci.Umí na zachůdek.Cena 200.Na email mohu poslat další fotky,nebo info.

Cena v textu
Trutnov
30. 5.
sobota
Králík na chov Králík na chov

Prodám pěkného králíka,samce na chov.Věk kolem 3 let.Přelečen,zcela zdravý,zvyklý na lidskou ruku,hodný.Prodám za 200 při rychlém jednání sleva.Na email mohu zaslat další fotky,nebo info.

Cena v textu
Trutnov
30. 5.
sobota
Foto není k dispozici Králík na chov

Prodám chovného kralíka,samce staří 1 rok.Přelečený proti kokcidióze,zcela zdravý.Hodný,mazlivý.Prodám za 200 při rychlém jednání sleva.Na email mohu zaslat další fotky.

Cena v textu
Trutnov
18. 5.
pondělí
Moravska modra Moravska modra

Prodam samce a samice moravska modra,stari 3mesice,vaha 3.50kg

350,-
Příbram
9. 5.
sobota
Nabízím nové králíkárny Nabízím nové králíkárny

Nabízím nové králíkárny ze smrkového dřeva - smrkové trámky a smrkové palubky silné 1,6 cm. Podlaha ze smrkových prken 1,9 cm. Králíkárna je dodávána včetně PVC na podlaze. Počet a usazení kotců záleží na zákazníkovi. 2 kotce - 2100,-Kč - 150 x 70 x 70 4 kotce - ..

Cena v textu
Hlinsko
24. 4.
pátek
Teddy vymazlená králíčátka Teddy vymazlená králíčátka

Teddy zakrslí králíčci s VP, různé barvy, králíčátka jsou vymazlena v rodině s dítětem, v bytě, jsou naučená na hlazení, nošení a běžný chod domácnosti, chodí na záchůdek. Pouze hodným lidem. Osobní odběr v polovině května 2015.Králíčci jsou zdravý, rodiče ..

700,-
Hradec Králové
12. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Prodám zakrslé králiky

Prodám zakrslé králíky, datum narození: 18.11.2014 Černej - samička černobílý - samička šedobílý - samec, samec šedej - samec FOTO DODÁME PO DOMLUVĚ.

250,-
Olomouc
19.11.
středa
Foto není k dispozici Daruji 2 zakrslé králičky 7 měsícu

Daruji 2 ks zakrslých králíčku beránky, jedna samička černobílá krásná a sameček černo-hnědobílý hodný a velmi klidný (kastrát),jsou to sourozenci a zvyklí na sebe. Slyší na jméno, jsou veselé povahy. Důvodem je alergie dítě. Jen lidem co mají opravdu zájem se o ně ..

Daruji
Opava
10.10.
pátek
Francouzský beran Francouzský beran

Prodám franc.berany v různých barvách.Králíci jsou bez PP po rodičích s PP,zájmový chov.Vše očkováno a přeléčeno na kokcidiózu.Možnost sestavit nepříbuzný pár.

400,-
Vsetín
19. 9.
pátek
ZAKRSLÍ KRÁLÍČCI satén/rex, rex beránci s VP ZAKRSLÍ KRÁLÍČCI satén/rex, rex beránci s VP

K rezervaci nabízím nádherná mláďátka zakrslíčků satén-rex,rex, Wo, Ba,Bat. Od malička budou učeni na kočičí toaletku, odběr od 2 října. Velmi milí, kontaktní rodiče, králíčci budou v době odběru přeléčeni na kokcidie, do nového domova si odnesou balíček krmení do ..

Cena v textu
Česká Lípa
Stránka: 1 2 3 4 5 6

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Králík domácí

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Králík domácí.
Pro změnu inzertní rubriky z Králík domácí na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související


Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Králík domácí
Nápověda - Podmínky - RSS