Inzerce morčat
Morčata, myši - 11. strana

Prodej morčat, morčata na prodej - inzerce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Morčata

19.11.
úterý
Prodám mláďata morčátek s PP Prodám mláďata morčátek s PP

Prodám mláďata morčátek s PP, narozeni 9.11. 2013. Samička merino, čoko s bílou a sameček coronet, čoko-bílý. S dopravou do některých měst mohu pomoci.

250,-
Uherské Hradiště
19.11.
úterý
Miminka morčátek US Teddy Miminka morčátek US Teddy

Prodám krásná miminka morčátek plemene US Teddy s průkazem původu. Dva samečci v barvě červeno-bílá a černo-bílá a samičku v barvě červená. Vhodná na mazlení, do chovu a některá též na výstavu. K odběru začátkem prosince 2013. Více info na tel. 604 985 923. ..

400,-
Slaný
18.11.
pondělí
Anglický crested. Jedinečná nabídka kouzelného sam Anglický crested. Jedinečná nabídka kouzelného sam

Nabízím k prodeji hladkosrsté morčátko - mládě- Plemeno anglický crested. Ihned k odběru. Červenočernobílý, tmavé velké oči, mírná povaha. Ideální mazlík k dětem. Zvyklý na běžný ruch domácnosti a kontakt s lidmi.

100,-
Ústí nad Labem
18.11.
pondělí
Peruánská morčátka na prodej - nádherná mláďátka Peruánská morčátka na prodej - nádherná mláďátka

Nabízím dva krásné peruánské samečky - sourozence z vrhu. Super se snáší, možno i spolu. V barvách zlatá aguti s bílou a bílý s černou. Mohutně rostlá mláďata s hustou srstí, otužilá, zdravá, vitální. K odběru od 25.11.

200,-
Ústí nad Labem
15.11.
pátek
Dlouhosrstá morčata peruánec s PP - odběr celá ČR Dlouhosrstá morčata peruánec s PP - odběr celá ČR

CHS Z Kouzelného kopce nabízí k rezervaci morčata plemene peruánec s PP - samečky i samičky. Chovatelský servis samozřejmostí. Některá morčátka vhodná do chovu, k registraci na výstavy, na mazlíčky či do hobby chovu. Mohu sestavit nepříbuzné páry. Cena od 250,- ..

250,-
Rakovník
7.11.
čtvrtek
Foto není k dispozici Morčata

Prodám krásná morčátka.Cena jednoho je 25 Kč. Místo předání: Rychnov nad Kněžnou, Lukavice. kontakt: v.marx@seznam.cz

25,-
Rychnov nad Kněžnou
26.10.
sobota
Morče Morče

Nabízím hladkosrstého samečka ihned k odběru. Brav lila. Cena 150kč. Je hodný a mazlivý. Více Info na e-mailu chs.shadov@seznam.cz . Více fotek na http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=30794

Cena v textu
Přerov
23.10.
středa
Foto není k dispozici Prodám dva nádherné samečky morčátek US Teddy

Nabízím k rezervaci dva samečky US Teddy jeden na ice cream a druhý na béžové. Cena za jednoho bude 250kč. Narozeni 19.října 2013 - a porodní váhy byly u obou 95g. Prosím zájemci pište na email: andilek.sabina@seznam.cz,Zařídím i dopravu kamkoli po ČR. Zde jejich album ..

250,-
Plzeň
19.10.
sobota
Foto není k dispozici Hladkosrstá morčátka

Nabízím k rezervaci 4 hladkosrstá morčátka z domácího hobbychovu narozená 14.10.2013.Jedná se o jednoho bílého samečka a tři krémové samičky.Více info na www.nasemorcatka.websnadno.cz.Kontaktní email:hobbychov@seznam.cz.Osobní předání možné ve Vyškově nebo Brně.

Cena dohodou
Brno
10.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici Morčata na mazlení

Nabízím k prodeji několik morčátek vhodných na domácí mazlíčky. Většina dlouhosrstých a to buď s rovnou srstí nebo kudrnatou Tg gen nebo Lu gen (alpaka, lunkarya). Všechna nabízená morčátka jsou již vhodná k odběru. Mohu vystavit VP. Máme možnost po vzájemné dohodě ..

200,-
Brno
8.10.
úterý
Peruánské morčátko - mládě - samička Peruánské morčátko - mládě - samička

Nabízím kouzelnou kudrnatou samičku morčete,plemene peruánec - lunkarya. Barva červená s bílou. Nádherná, obrovská, s kulatou hlavičkou a tmavýma očima. Narozena 1.9.13. Venkovní odchov, otužilá. ideální mazlíček pro děti. Více fotek mohu zaslat e - mailem.

250,-
Ústí nad Labem
7.10.
pondělí
Darujeme Morče Darujeme Morče

Darujeme do dobrých rukou 2leté morče, pohlaví je holka, boužel si ji nemužeme nechat ze zdravotních důvodů.Je zvyklá na děti. Pouze osobní odběr v Praze

Za odvoz
Praha

Stránka: 1... 7 8 9 10 11

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Inzerce morčat

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce morčat.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce morčat na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související


Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, inzerce morčat
Nápověda - Podmínky - RSS