Psi na prodej
Psi - 4. strana

Inzerce a psi na prodej, inzerce štěňat, prodej psů na inzertních stránkách Inzerce.net. Prodejte své štěně.


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce psů

5. 2.
pondělí
Láskyplné Pomeranian štěňata Láskyplné Pomeranian štěňata

Láskyplné a cenově dostupné mikrovlnné čaje Pomeranian štěňata Čistokrevné Pomeranské štěňata na prodej. Krásné barvy a budou plné 4 až 6 liber. Přicházejí s očkováním štěňat, registračními dokumenty, zdravotními záznamy a podporou chovatelů po celý život. S ..

5.000,-
Valašské Klobouky
5. 2.
pondělí
PUDL VELKÝ KRÁLOVSKÝ štěně PUDL VELKÝ KRÁLOVSKÝ štěně

Pudl velký královský - poslední štěňátka z chov. st. Ebonit Exclusive, budou k odběru po 10. 2. 2018. Štěňata jsou po výborných rodičích. Rtg feny Ebon SUE Šumbarský pramen k dispozici. Otec Bimbo Bohemia Best Black. Štěňata jsou s pasem, čipována a očkována narozena 7. 12. ..

Cena dohodou
Ústí nad Orlicí
4. 2.
neděle
Malý špic s PP Malý špic s PP

Prodám luxusního, 3 měs. pejska neobvyklé barvy. Mimořádně bohatá srst, výborná povaha i typ. FCI průkaz původu. Americká linie . Očkovaný, čipovaný, smlouva samozřejmá. Cena dohodou. Více info na meil.

Cena dohodou
Brno
4. 2.
neděle
Safwap mops štěňata na prodej. Safwap mops štěňata na prodej.

Safwap mops štěňata na prodej. safw pug puppy, štěňátka Cute Pure Breed muži a ženy Ready Nyní máme pěkně vypadající štěňata připraveni k prodeji,

8.500,-
Benešov
4. 2.
neděle
Roztomilý a roztomilý domácí vyškolený anglický bu Roztomilý a roztomilý domácí vyškolený anglický bu

Roztomilý a roztomilý domácí vyškolený anglický buldoček štěňata. roztomilý a rozkošný domácí vyškoleni anglický buldok puppies.my krásný samec a samice Anglický buldok štěňata jsou doma vyškoleni, jsou nyní hledají nové krásné a milující rodinu, která jim může ..

8.000,-
Brno
4. 2.
neděle
Roztomilé a rozkošné štěně čivavy pro přijetí Roztomilé a rozkošné štěně čivavy pro přijetí

Roztomilé a rozkošné štěně čivavy pro přijetí Roztomilé a roztomilé štěně čivavy pro adopci a ne pro prodej a dávám jí na jakoukoli rodinu, která je ochotna se o ni postarat zdarma. Bude pracovat se všemi jejími dokumenty a ona je registrována akc.uck, je přátelský a ..

7.000,-
Liberec
4. 2.
neděle
Mužské a ženské černé bílé Husky modré oči Mužské a ženské černé bílé Husky modré oči

Mužské a ženské černé bílé Husky modré oči Černobílý Muž a žena 12 týdnů starý. Lehké modré oči mají dobrý temperament. Dům vyškolený dobře s dětmi a psy jen prodává kvůli mému nejstaršímu psu, který má nyní zdravotní problémy a není to fér na něho ani ..

8.000,-
Havířov
4. 2.
neděle
Francouzský buldoček štěňata pro přijetí Francouzský buldoček štěňata pro přijetí

Francouzský buldoček štěňata pro přijetí Francouzský buldoček štěňata k přijetí mám pěkné dítě tvář Francouzský buldoček štěňata k přijetí Oni jsou 12 týdnů staré, francouzský buldoček štěňata, že ji dám pozor na přijetí .My roztomilý francouzský buldoček ..

8.500,-
Odry
4. 2.
neděle
11 týdnů Teacup Pomeranian štěňata pro adopci 11 týdnů Teacup Pomeranian štěňata pro adopci

11 týdnů Teacup Pomeranian štěňata pro adopci Zbyli jsme 4 z nich. 12 týdnů, 2 muži a 2 ženy a jsou nedávné na všech snímcích. Velmi dobré s dětmi a jinými domácími mazlíčky a potřebuje milující a pečující domov. získat podrobnosti, pokud máte zájem

7.000,-
Hranice
2. 2.
pátek
Foto není k dispozici Prodám štěňátka

Prodám štěňátka Bišonka frise bez PP, matka bez PP, otec s PP. Máme ještě dva pejsky. Jedná se o malé nelínající plemeno vhodné i do bytu. K odběru 1. března. Pejsci 5500,- Tel. 737828270

5.500,-
Brno
2. 2.
pátek
Československý vlčák - štěňata Československý vlčák - štěňata

Československý vlčák - štěňata - chov. stanice Vlčí síla přijímá závazné rezervace na štěňata Československého vlčáka. Březost fenky potvrzena, očekávané narození štěňat je kolem 11. 3. 2018 a odběr na přelomu dubna a května. jedená se o vrh "A". Matka: ..

15.000,-
Nymburk
2. 2.
pátek
Flat Coated Retriever Flat Coated Retriever

Flat Coated Retriever. Chovatelská stanice nabízí černé štěně - pejska 4 měsíce. Kompletně očkováné, tetové, plně socializovavé, zvyklé na pobyt venku. Cena 13. 000 Kč.

13.000,-
Hradec Králové
31. 1.
středa
Siberia husky štěňátka Siberia husky štěňátka

Siberia husky štěňátka k dispozici zdarma adopce kontaktujte nás pro více informací a obrázky a prosím, potřebujeme jen vážné domácí kontakt pro nás více informací

4.000,-
Ostrava
30. 1.
úterý
Foto není k dispozici Lhasa apso štěňátka

Poslední dva pejsky. Černý s bílými znaky a partikolorní. Vhodní na výstavy, chov nebo jako velmi dobří společníci. Očkovaní, čipovaní , vybaveni pasem EU. Socializovaní, vedení k čistotě. Bližší informace i cenu rádi poskytneme.

Cena v textu
Ostrava
30. 1.
úterý
Velký švýcarský salašnický pes Velký švýcarský salašnický pes

Velký švýcarský salašnický pes - chovatelská stanice VŠSP nabízí dva krásné kluky s PP po zdravých a výstavně úspěšných rodičích. Stáří 4 týdny, odběr začátek března. Pes milující svoji rodinu, vhodný k dětem. Návštěva vítána, podrobnosti po tel. domluvě.

Cena dohodou
Plzeň

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 ...81

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


Psi na prodej

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Psi na prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Psi na prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Zvířata, fauna
Hospodářská zvířata
Související

Hledáte kvalitní granule pro psy? Na webu Chovatelský ráj najdete ty pravé psí pochoutky.

Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS