Argentinská doga

Argentinská doga - štěňata fenky a pejsi v inzerci psů. Kupte se štěně argentinské dogy nebo hezkou fenku


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 5
17. 5.
úterý
Argentinská doga - špičková šteňátka

Argentinská doga - špičková šteňátka

Predám šteniatka zo špičkového zahraničného spojenia, výborné povahy a exteriér, plne socializované. Otec: Dejavu de las Arrias - import Argentína, interšampión, multišampión. Matka: Delicia de los E. Blancos - interšampión, multišapión. Informácie: 00421 903 746646

Cena dohodou
Slovensko
4. 5.
neděle
Prodám štěňátko Argentinské dogy

Prodám štěňátko Argentinské dogy

Naše Chovatelská stanice prodá fenečku Argentinské dogy po špičkových rodičích unikátního spojení. Otec Argentina, matka nese Italskou pokrevní linii. Oba rodiče výstavně velice úspěšní. Fenečka však není vhodná na výstavy a chov, z důvodu nedopigmentovaného ..

Cena dohodou
Karviná
27. 2.
čtvrtek
Prodám špičková štěňátka Argentinské dogy

Prodám špičková štěňátka Argentinské dogy

ˇNaše Chovatelská stanice prodá štěňátka ze špičkového spojení argentinské pokrevní linie(otec import Argentina, INTER.MULI.GRAND CHAMPION a matka CHAMPIONKA). Štěňátka jsou vhodná na výstavy, chov, výcvik i jako mazlíčci:-) Budou socializovaná, odčervená, očkovaná, ..

Cena dohodou
Karviná
16.12.
pondělí
Foto není k dispozici

Darujeme Argentinskou dogu do dobrých rukou!!!

Rocky je čtyřletý pejsek, hledá nového pána. Bohužel z důvodu stěhování, se o něj nadále nemůžeme starat. Rocky bude vděčný a věrný svému pánovi!

Daruji
Veselí nad Moravou
4.11.
pondělí
Argentinská doga

Argentinská doga

Muže a ženy k dispozici. Jsou domovem vyvýšené, socializovaná a velmi přátelský s dětmi a ostatní domácí zvířata domu. všechny naše opice jsou registrovány, zdraví kontrolována a aktuální informace o záběry. Prosím, kontaktujte pro více informací Máte-li zájem.

3.000,-
Praha

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/