Basenji

Basenji štěňata na prodej, pejsci a fenky rasy basenji. Daruji basenji


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 9
16. 9.
sobota
Foto není k dispozici

Basenji s PP

CHS Mabanga bere záznám na štěňata basenji plánovaná na podzim/zima 2017. Očekáváme narození červenobílých a žíhaných štěňat, výstavně i sportovně nadějných. Rodiče jsou zdravotně testováni. Pouze pro vážné zájemce. Nezávazná návštěva vítána. Chovatelský ..

Cena dohodou
Bystřice pod Hostýnem
30. 5.
úterý
Basenji štěňátka - poloviční cena

Basenji štěňátka - poloviční cena

Basenji - volná štěňátka afrického plemene Basenji s PP (pejsek a fenka) hledají šťastný domov, zdravá, kompletně očkovaná, odčervená, čipovaná, nůžkový skus, po rodičích čistá na fanconi syndrom. Noví zájemci od nás obdrží smlouvu, průkaz původu, EU pas, startovací ..

7.500,-
Břeclav
13. 5.
sobota
Basenji s PP

Basenji s PP

Basenji - nabízíme k prodeji štěňátko plemene Basenji s PP, čipované a kompletně naočkované (rodiče zdravotně testovaní a výstavně úspěšní). Štěňátka z naší chovatelské stanice s námi vyrůstají ve společné domácnosti s maximální péčí a postupnou socializací. ..

Cena dohodou
Břeclav
17.12.
sobota
Foto není k dispozici

Štěně basenji

Zadáme fenku a psa červenobílé barvy , nar. 13.12.2016. Oba rodiče jsou zdravotně testovaní, vyrovnaných povah, úspěšní na výstavách. Basenji neštěká a postrádá psí pach. Vhodný na gauč :) výstavy i sport.. Více informací telefonicky 725455442 nebo osobně. ..

15.000,-
Zlín
21.11.
pondělí
Basenji - elegán z Afriky

Basenji - elegán z Afriky

Basenji - štěňata tohoto úžasného plemene po výstavně úspěšných a zdravotně testovaných rodičích. Předpoklad výborného exteriéru a vyrovnaných povah. Štěňátka se narodí kolem 25. 12. 2016. Vaše návštěva u nás vítána i žádoucí, basenji není pes pro každého!

15.000,-
Vsetín
29.12.
úterý
 Štěňátka basenji bez PP

Štěňátka basenji bez PP

Basenji - nádherná štěňata afrického, neštěkajícího a čistotného plemene po rodičích s PP. Štěňata budou bez PP, 1x žíhaná fenečka, 2x pejsek trikolor 1x žíhaný pejsek. K odběru v lednu - budou očkovaná a odčervená. V případě zájmu neváhejte kontaktovat, rádi ..

6.000,-
Trutnov
13.12.
neděle
Štěňátka BASENJI

Štěňátka BASENJI

Uvažujete o koupi psa, který neštěká a nevyžaduje téměř žádnou údržbu? CH.S. Sunny Fellow bere záznamy na štěňata plemene BASENJI s PP. Očekávané narození 28.12.2015. Otec import z USA, matka pochází z naší chovné stanice. Oba zdravotně testováni a nepříbuzní. ..

15.000,-
Brno
11.11.
středa
Basenji štěňata  s PP

Basenji štěňata s PP

Ch.s. Hanáček bere záznamy na štěnata s PP- očekav.narození 22.12.2015 . Otec import USA + matka z naší stanice. Oba jsou zdrav.testovaní a nepříbuzní,jsou vedeni k psímu běhání (coursing + dostihy).Tato štěnata ponesou sice název naší stanice ale odchovaná budou u majitelky ..

111,-
Hradec Králové
24. 9.
úterý
Foto není k dispozici

Basenji štěně

Ch.st. Salasirian bere záznam na r/w štěňata. Oba rodiče jsou šampioni a zdravotně vyšetřeni. Basenji postrádá typický psí pach a neštěká. Miluje teplo domova. Výstavy nejsou podmínkou. Chovatelský servis samozřejmostí. Více info na www.salasirian.eu

15.000,-
Liberec

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/