Bišonek
Bišonek

Bišonek inzerce, štěňata. Sháníte bišonka, u nás naleznete inzeráty pejsků - bišonek havanský, bišonek frise v naší inzerci psů


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 4
22. 8.
úterý
Bišonek Frisé - Rozvoz v ceně

Bišonek Frisé - Rozvoz v ceně

Bišonek Frisé - AKCE ! Prodám Bišonky Frisé s PP, po otci z Rakouska. Akce ! Rozvoz po celé ČR a Slovensku ! Malý, 30cm, bílý, nelínající psík, vypadající jako plyšový medvídek, vhodný k dětem. Očkovaná, odčervená, čipovaná. Naučena na granule i čistotě. Kupní ..

Cena dohodou
Vsetín
3. 8.
čtvrtek
Havanský psík-bišonek s PP-09.05.17

Havanský psík-bišonek s PP-09.05.17

Havanský psík - krásného pejska, barva bílokrémová, černý pigment nosu, na mazlíčka, na výstavy a na chov, k hodným lidem. Pejsek je 2 x očkován, čipován, má europas, a je pravidelně odčerven. Odběr může být po dohodě kdykoliv. Mazlivý pejsek, veselý, hravý. Rodiče mají ..

Cena dohodou
Praha
4. 7.
úterý
Bišonek frisé s PP

Bišonek frisé s PP

Nabízíme vymazlená štěňátka bišonků frisé s PP po výstavně úspěšných předcích odchovaná s celodenní péčí a láskou v rodinném prostředí. Při odběru očkována, pravidelně odčervována, tetována, naučena na granulky, s kupní smlouvou. Cena pejska 10 000,-, fenečky 13 ..

Cena v textu
Nymburk
31.12.
sobota
Bišonek - na prodej

Bišonek - na prodej

Krásná fenka, narozen dne 07.03.2016., Vynikající pigmentace a krevních linií výstavy samotné s rodiči a výstavní potenciál. Zvyklý žít v domě, pravidelně čistit, očkovaná a přeočkována, s řádné zdravotní a rodokmenu brožury. Dam: *London Lady Made by Angel* JeCH Srb, CH ..

Cena dohodou
Zahraničí

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/