Cane Corso

Cane Corso, krásné psí plemeno v naší inzerci psů. Podívejte se na štěňata Cane Corso na prodej v naší inzerci psů


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 8
23. 4.
pondělí
Cane Corso

Cane Corso

Cane corso - nabízím k prodeji štěňata s PP. M. Corina Cuore Prode CAJC, CAC DKK 0/0. O:K'Buffy Miss Mallorca DKK 0/O DLK 0/0 OCD negativní. CAJC ČR, 2×CAC ČR, R. CACIB, BOJ, BOB, BOS, Zkoušky ZOP. Štěňátka budou čipovaná, očkovaná, kupní smlouva samozřejmostí. K odběru ihned. ..

Cena dohodou
Svitavy
23. 4.
pondělí
Cane Corso

Cane Corso

Popis: Nabízím k prodeji štěňata s PP. M. Corina Cuore Prode CAJC, CAC DKK 0/0. O:K'Buffy Miss Mallorca DKK 0/O DLK 0/0 OCD negativní. CAJC ČR, 2×CAC ČR, R. CACIB, BOJ, BOB, BOS, Zkoušky ZOP. Štěňátka budou čipovaná, očkovaná, kupní smlouva samozřejmostí. K odběru ihned. ..

Cena dohodou
Svitavy
14. 3.
středa
Cane Corso

Cane Corso

Cane corso. Nabízím k prodeji štěňata s PP. M. Corina Cuore Prode CAJC, CAC DKK 0/0. O:K'Buffy Miss Mallorca DKK 0/O DLK 0/0 OCD negativní. CAJC ČR, 2x CAC ČR, R. CACIB, BOJ, BOB, BOS, Zkoušky ZOP. Štěňátka budou čipovaná, očkovaná, kupní smlouva samozřejmostí. K odběru budou od ..

Cena dohodou
Svitavy
23.11.
čtvrtek
Cane Corso - štěňata s PP

Cane Corso - štěňata s PP

Cane corso - v naší chovatelské stanici se nám narodilo 8 štěňátek Cane Corso s PP a to 7 kluků a 1 holčička. Máme volné ještě pejsky. Všechna štěňátka jsou černá s jemným žíháním. Maminkou štěňátek je Dášenka (DASHA) Sao Laera, otec štěňátek je DOK J. Sangue ..

Cena dohodou
Přerov
1. 8.
úterý
Dvě modré kousky Corso

Dvě modré kousky Corso

Mám jednoho chlapce opustil je 11 týdnů, má vynikající povahu a temperament. Hes měl své prázdniny a kontrola stavu přichází s 5 generací historie.

Cena dohodou
Kralupy nad Vltavou
1. 8.
úterý
Cane corso-štěńátko- fenka s PP

Cane corso-štěńátko- fenka s PP

Cane corso. Hledáme nové páničky pro černou fenečku s PP, z důvodu odřeknutí rezervace. Fenka se narodila 22. 5. 2017 a je naočkovaná,odčervená, načipovaná a výborně soc. , jelikož je v domácnosti. Bude mít Europass a kupní smlouvu. Budoucí majitel může nahlédnout do zápisu ..

Cena dohodou
Šumperk
23. 6.
pátek
Cane Corso štěňata

Cane Corso štěňata

Štěňátka vynikající kvality, výjimečné zázemí a PP, narozená 23.4.2017. Otec Isidor -Sforca: JCH SRB, Ch Srb, Serb grand Ch, Ch Bg, Bg Ch, Ch Balkán, open Int.Ch Matka - Slečna Azra: JCH Srb Kontakt: +381645862538 0645862538 - Viber, WhatsApp E-mail: ..

Cena dohodou
Zahraničí
5. 3.
neděle
Foto není k dispozici

Štěňata cane corso

Prodám štěňata s PP z CHS Georg Cane Corso, k odběru na konci března, očkovaná, odčervená. Barva černá, černá žíhaná. Více informací o rodičích, štěňatech a CHS na www.georgcanecorso.com Kontakt: 724 369 127, hanadospelova@seznam.cz

Cena dohodou
Praha
Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/