Dalmatin

Dalmatin na prodej, štěňata pejsků a fenek dalmatina


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 7
5. 8.
pondělí
Štěně dalmatin s PP

Štěně dalmatin s PP

Dalmatin. Hledáme vhodné majitele pro 4 měsíční standardní štěně plemene dalmatin jménem Cinnamone Di Assonanza s PP, oboustranně plně slyšící, hnědě tečkovaný, vynikající rodokmen, rodiče s výbornými výsledky zdravotních testů. Cinnamone má veškeré předpoklady pro ..

Cena dohodou
Praha
9. 7.
úterý
Foto není k dispozici

DALMATIN

Bereme rezervace na štěňátka z unikátního plánovaného spojení! Otec:Top pec šampion krásy ČR,šampion práce DK atd. ETRIX VETŘELEC Matka: Super fena import Rusko BELOE ZOLOTO WORLD MUSIC HIT (BELA) Více o tomto páru na www.vetrelec.com Mobil: 603 764 426

17.000,-
Praha
6. 7.
sobota
Dalmatin štěně

Dalmatin štěně

Dalmatin štěně. Hledáme vhodné majitele pro stěně plemene Dalmatin jménem Callisto Di Assonanza (černě tečkovaný, věk 3 měsíce, velice milé povahy). Callisto má veškeré předpoklady pro chov, výstavy, sport a být oddaným členem v milující rodině. Odběr možný ihned. Cena ..

Cena dohodou
Praha
6. 7.
sobota
Dalmatin štěně

Dalmatin štěně

Dalmatin. Hledáme vhodné majitele pro stěně plemene Dalmatin jménem Cinnamone Di Assonanza (hnědě tečkovaný, věk 3 měsíce, velice milé povahy). Cinnamon má veškeré předpoklady pro chov, výstavy, sport a být oddaným členem v milující rodině. Odběr možný ihned. Cena dohodou.

Cena dohodou
Praha
16. 5.
čtvrtek
Štěně Dalmatina s  PP

Štěně Dalmatina s PP

Dalmatin s PP CHS DOOR Opener nabízí krásné fenečky narozené 8. 4. 2019 po zdravých, nepříbuzných, přátelských,výstavně úspěšných rodičích, typických představitelích plemene. Celodenní péče v domě se zahradou, společnost lidí i jiných zvířat. Čip, očkování, ..

Cena dohodou
Kolín
28. 3.
čtvrtek
Štěně Dalmatina s  PP

Štěně Dalmatina s PP

Dalmatin - CHS DOOR Opener přijímá rezervace na štěňata černě i hnědě tečkovaná, vhodní společníci, pro sport i výstavy, socializovaná, odčervená, očkovaná, s vyšetřením sluchu. Chovatelský servis samozřejmostí. Oba rodiče krásní, zdraví, výstavně úspěšní, ..

Cena dohodou
Kolín
31. 1.
úterý
Dalmatin štěně

Dalmatin štěně

Dalmatin - nádherné štěně dalmatina s PP s výstavními předpoklady. Pes, stáří 3 měsíce. Štěně je očkováno, odčerveno a očipováno. Chovná stanice: Chris Flower, chovatelka: Zuzana Sankotová, Pelhřimov. 10. 000 Kč.

10.000,-
Pelhřimov

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/