Tibetský španěl

Tibetský španěl v naší inzerci psů. Štěňata tibetského španěla, pejsci a fenky na prodej, přehledně v naší inzerci psů


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 6
15. 7.
neděle
Tibetský teriér s PP

Tibetský teriér s PP

Chovná stanice Taši Dele má volné dva psy z vrhu A, jeden je černý s bílými konci tlapek a náprsenkou, druhý světlý. K odběru od 10. srpna. Štěňata budou očkovaná, odčervená, čipovaná a socializovaná s dětmi i domácími zvířaty. Cena 15 tis. tmavý, 17 tis. světlý. ..

Cena v textu
Liberec
26.11.
neděle
Tibetský španěl - štěňátka s PP

Tibetský španěl - štěňátka s PP

Chovatelská stanice Qomo-Ri zadá štěňátka plemene tibetský španěl. K odběru budou od 14.12.2017! Více informací na www.qomo-ri.wz.cz , e-mail: Qomo-Ri@seznam.cz .

Cena dohodou
Olomouc
5. 7.
středa
Tibetský teriér - štěňata

Tibetský teriér - štěňata

Tibetský teriér - bíločerná fenka a pejsek sobolí s bílou, hledají nové páníčky. Ideální pro aktivni lidi. Štėňata mají luxusní rodokmen, rodiče vynikají jak exteriérem tak provėřeným zdravím. Štěňata jsou několikrát odčervena, očkována, čipována, mají Europasy. ..

Cena dohodou
Praha
14. 5.
neděle
Tibetský teriér s PP

Tibetský teriér s PP

Tibetský teriér - prodám štěně fenku s PP, po výb. rodičích. Oba rodiče výstavně velmi úspěšný a zdravotně testovaný. Fenka se hodí pro výstavy, chov i jako atraktivní společník. Je učena čistotě, zvyklá na ostatní psy, zvyklá na děti. Je plně očkovaná a pravidelně ..

Cena dohodou
Mladá Boleslav
14. 2.
úterý
Foto není k dispozici

Tibetský teriér - pejsek s PP

Nabízím krásné štěně – milého a mazlivého pejska s PP po výborných, zdravých rodičích. Tibetský teriér je skvělé společenské plemeno vhodné na různé aktivity svých páníčků. Pejsek je odchovaný v bytě, socializovaný, zvyklý na lidi a psy. Je očkovaný, čipovaný, ..

Cena dohodou
Ústí nad Labem
27. 1.
pátek
Tibetský španěl - štěňata s PP

Tibetský španěl - štěňata s PP

Tibetský španěl - na polovinu března 2017 plánujeme naroz. štěňat s PP po výst. úsp. předcích s vyhlídkou krásneho exteriéru, výborného zdravi a povahy,budou očkov. ,odčerv. ,. .. vychováv. v rodině s dětmi. Na foto jsou budoucí rodiče. Nenáročné plemeno, velmi ..

Cena dohodou
Karviná
Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/