Rotvajler

Rotvajler v naší inzerci psů. Štěňata rotvajlera, psi a fenky na prodej přehledně v inzerci pejsků


Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 5
10. 5.
pondělí
Rotvajler, štěňátka k odběru

Rotvajler, štěňátka k odběru

Prodáme čistokrevná štěňátka rotvajlera bez PP, celkem 7 kluků. K odběru budou poslední červnový víkend. Budou čipovaná, odčervená, naočkovaná, vlčí drápky odstraněny. Nebudou mít kupírované ocásky. Od roku 2005 se to nedělá u PP. Navíc ocáskem vyjadřují největší ..

10.000,-
Ostrava
24. 6.
středa
Prodám štěňata rotvajlera

Prodám štěňata rotvajlera

Chovatelská stanice, nabízí 4 volné pejsky RTW s průkazem původu. V rodokmenu štěňátek 7x účastník Mistrovství světa a otec štěňátek Mistr světa RTW 2019 Funny Falko Bonnapo. Štěňátka jsou vhodná do sportu i jako aktivní parťák do rodiny.

Cena dohodou
Havlíčkův Brod
7. 3.
sobota
Prodám štěně rotvajlera s PP

Prodám štěně rotvajlera s PP

Rotvajler - chovatelská stanice rotvajlerů s dlouholetou tradicí prodá štěňata s průkazem původu po kvalitních rodičích. Matka: Larra z Koralky - ZM, V1, CAJC, BOJ. Otec: Say Holubí dům-mistr republiky 2018, vicemistr republiky 2019, účastník mistrovství světa. Oba rodiče mají ..

Cena dohodou
Plzeň
5. 2.
středa
Zadám štěňata rotvajlera s PP

Zadám štěňata rotvajlera s PP

Rotvajler. Chovatelská stanice rotvajlerů s dlouholetou tradicí prodá štěňata s průkazem původu po kvalitních rodičích. Matka: Larra z Koralky, otec: Say Holubí dům-mistr republiky 2018,vicemistr republiky 2019,účastník mistrovství světa. Oba rodiče mají vyrovnanou povahu a 100% ..

Cena dohodou
Plzeň
30.10.
středa
Rotvajler - štěnátka s PP

Rotvajler - štěnátka s PP

Rotvajler - prodám štěňata Rotvajlerů s PP po pracovním Rakouském psu Einstein Haus Forstinger - HD,ED - frei, IGP3, účastník MS RTW 2019. Fena Pegy Holubí dům- temperaletní fena s chutí do práce, HD,ED-frei,ZVV1. Štěňata Jsou vhodná na sport, chov nebo jako hlídač a přítel na ..

Cena dohodou
Plzeň

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!



© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce psů
Nápověda - Podmínky - RSS
*/